Ecem Buse İğret kimdir, kaç yaşında? Ecem Buse İğret nereli, Instagram hesabı nedir?

Ecem Buse İğret, O Ses Türkiye yarışmasına damga vuran isimler arasında. Yeni sezonun dikkat çeken isimleri arasında yer alan Ecem Buse İğret, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki O Ses Türkiye yarışmacısı Ecem Buse İğret kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı nedir? İşte O Ses Türkiye yarışmacısı hakkındaki bilgiler...

Ecem Buse İğret, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan biri oldu. Performansı ile dört jüriyi döndürmeyi başaran Ecem Buse İğret'nın hikayesi merak konusu oldu. Söz konusu internet aramalarında "O Ses Türkiye yarışmacısı Ecem Buse İğret kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı nedir?" sorularına yanıt arayanlar için detayları bu haberimizde derledik.

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu ikinci bölümü 9 Ekim'de yayınlandı. Ecem Buse İğret, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı.

ECEM BUSE İĞRET KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021'e katılan Ecem Buse İğret, 23 yaşında. Yarışmaya Muğla Fethiye'den katılıyor. Fen Bilgisi öğretmenliği okuyan yarışmacı, on yaşından beri müzikle hobi olarak ilgileniyor. 17 yaşına kadar ses müzik eğitimi almış. Ve sonrasında çalıp söylemeye başlamış. Son iki senedir Fethiye'de sahne alıyormuş.

Ecem Buse İğret @IgretEcem twitter hesabını kullanmaktadır.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Ecem Buse İğret, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Çek adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Murat Boz oldu.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın