Bu sorunun cevabı sonunda bulundu! Sosyal medyanın dilinden düşmeyen Sen Çal Kapımı dizisi neden izlenmiyor?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi, FOX TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlandığı her Cumartesi akşamı, sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi olan Sen Çal Kapımı, beklenenden düşük reyting getirdi. Totalde 11. sıralara gerileyen dizinin geniş bir hayran kitlesi var ancak, Cumartesi günleri yaşanan güçlü reyting savaşında Sen Çal Kapımı rakiplerine yeniliyor.

FOX TV'nin Temmuz ayından bu yana ekranlara getirdiği ve reytingleri ile sürekli gündem olan Sen Çal Kapımı, reyting tablosunda oldukça kritik bir yerde bulunuyor. Beklenenden düşük reytingler getiren dizinin ekranlara veda edeceği bile konuşuldu. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in iyi bir dizi çifti olması, diziye hatırı sayılır bir hayran kitlesi kazandırdı. Başrolleri ile sürekli sosyal medyanın gündeminde kalan dizinin rakiplerini eleyen konuşulma oranı reytinglere yansımadı. Sen Çal Kapımı 3 kategoride de beklenen seviyelere gelemedi.

Dün akşam da dizinin 35.bölümü ekrandaydı. Yine heyecanlı anlar yaşandı. Ancak reytingler yine beklenenden daha düşük geldi. Dizi AB grubunda günü 4. sırada bitirdi ama reytingleri ortalamanın altına geriledi.

ABC1'de 7. olan Sen Çal Kapımı, totalde ise günü 11 bitirdi. Ancak tüm kategorilerde de dizinin 4'lerin altına sarkması dikkatlerden kaçmıyor.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın