Bombanın pimini çekti! Yasak Elma'da olaylar olaylar! Flaş ayrılık sonrası iki yeni isim geliyor

Yasak Elma dizisinden izleyicileri şaşırtacak yeni haberler gelmeye devam ediyor. 4. ve 5. sezonunda pek çok ismin veda ettiği fenomen dizi 13 Haziran Pazartesi günü 5. sezon finalini yapacak. Diziye sezon finali öncesi iki yeni isim dahil oluyor. Gelen son bilgilere göre, dizide Can Ceylan Murat karakteriyle ve Soydan Soydaş ise iş insanı Feedo rolüyle kadroya dahil olacak. Yasak Elma'da Çetin karakteriyle adından söz ettiren Erdal Bilingen'in diziden ayrılacağı son günlerde kulislerde konuşuluyor.

Bombanın pimini çekti! Yasak Elma'da olaylar olaylar! Flaş ayrılık sonrası iki yeni isim geliyor

Bombanın pimini çekti! Yasak Elma'da olaylar olaylar! Flaş ayrılık sonrası iki yeni isim geliyor. Yasak Elma dizisi bomba transferlerle gündeme geldi. Fox TV ekranlarında 5 sezondur ekranlarda olan Yasak Elma dizisinde sezon finaline doğru bomba gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Diziye iki yeni isim katılırken bir ismin vedası da sevenlerini üzecek. Dizi 13 Haziran Pazartesi günü sezon finali bölümüyle yaz tatiline çıkacak.

İKİ YENİ İSİM KATILIYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 13 Haziran Pazartesi günü 5. sezon finalini yapacak olan diziye iki yeni isim dahil oluyor.

Gelen son bilgilere göre, dizide Can Ceylan Murat karakteriyle ve Soydan Soydaş ise iş insanı Feedo rolüyle kadroya dahil olacak.

KİM VEDA EDECEK?

Öte yandan bir ismin daha veda edeceği iddiaları güçlendi. Yasak Elma'da Çetin karakteriyle adından söz ettiren Erdal Bilingen'in diziden ayrılacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.

Feci sonla ayrılıyor! Arka Sokaklar'da ciğerleri parçalayacak veda! Sevincine gölge düşecek!

Moraller altüst oldu! Bir Zamanlar Çukurova'dan tüyleri diken diken edecek karar! 9 veda sonrası ipi çekiliyor

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın