Bir Zamanlar Çukurova'nın Demir'i Murat Ünalmış kimdir, diziden ayrılıyor mu? Murat Ünalmış kaç yaşında, nereli?

Murat Ünalmış adlı oyuncu ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Demir karakterine hayat veriyor. Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Murat Ünalmış'ın diziden ayrılacağı iddia ediliyor. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üerine çeken Ünalmış'ın dizideki akıbeti hakkında yeni haberler gündeme geldi. Oyuncunun kadrodan ayrılacağı ile ilgili çıkan haberler üzerine Bir Zamanlar Çukurova'nın Demir'i Murat Ünalmış kimdir, diziden ayrılıyor mu, kaç yaşında, nereli? soruların yanıtları merak konusu oldu.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Demir'i Murat Ünalmış kimdir, diziden ayrılıyor mu" Murat Ünalmış kaç yaşında, nereli"

Murat Ünalmış, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakteri ile dikkat çeken isimler arasında. Diziden ayrılacağı yönünde çıkan haberler üzerine internet aramalarında "Bir Zamanlar Çukurova'nın Demir'i ölüyor mu, Murat Ünalmış kimdir, kaç yaşında, nereli, diziden ayrılıyor mu?" soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova'nın Demir'i Murat Ünalmış ile ilgili merak edilenler...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DEMİR ÖLÜYOR MU?

Ekranların fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da başroller bir bir kadrodan ayrılmıştı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Demir'e hayat veren Murat Ünalmış da diziden ayrılıyor. Altuntaş, 'Bir Zamanlar Çukurova dizisi çok konuşulacak bir vedaya sahne olacak. Dizinin ilk bölümünden itibaren performansıyla beğeni yağmuruna tutulan başrol oyuncusu Murat Ünalmış ekibe veda edecek.' dedi.

Başarılı oyuncu Murat Ünalmış, diziden ayrıldığına dair veda mesajı paylaştı: 'Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi.Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi. Emektar setçi kardeşlerime, çalışma arkadaşlarıma, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başından itibaren emek veren herkese..Ayrıca tüm seyircilerimize, çok sevdiğim Adana'nın misafirperver halkına, dostlarıma ve bana destek veren tüm takipçilerime de yürekten teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere..'

MURAT ÜNALMIŞ KİMDİR?

Ünalmış, 23 Nisan 1981 tarihinde Kayseri'de dünyaya geldi. Ortaokul dönemi sonrasında İstanbul'a gelmiştir. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü'nde basketbol oynadı. Ardından Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Ünalmış, üniversite eğitiminden sonra Akademi İstanbul'da oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitim süreciyle birlikte; Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun Yarası dizilerinde ve "Üç Kadın", "Deli Duran", "Sen Ne Dilersen" adlı sinema filmlerinde rol almıştır.

Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği Güneşi Gördüm filminde geniş kitlelerce tanınmış ve aynı yönetmenin filmi olan New York'ta Beş Minare filminde de rol almıştır. Yer gök aşk dizisinde başrol oynamıştır. Aynı dizide başrolü paylaştığı Birce Akalay ile evlenmiştir. Evlilikleri 1,5 yıl sürmüştür. TRT 1'de yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında adlı dizide başrol oynamıştır.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın