Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman?

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon tarihi hakkından yoğun araştırmalar yapılıyor. ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi 4. sezonu ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Hilal Altınbilek ile İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaşacağı yapım yeni bölüm tarihini açıkladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi açıklandı mı? İşte detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman"

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon tarihi belli oldu. Perşembe akşamı Atv'de yayımlanan yapım reyting rekorları kırarak izleyenleri ekran başına kilitliyor. Yeni sezonda İbrahim Çelikkol'un da bulunacağı diziden ilk görüntüler seyirci ile buluştu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi açıklandı mı? Haberimizin içerisinden konuya dair detaylara ulaşabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ SEZON NE ZAMAN?

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon 9 Eylül Perşembe günü saat 20:00'de izleyenlerin karşısına çıkacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Ümit oyununu sürdürmeye kararlı

Annesinin katili olmayı bile oyunu için bir avantaja çevirmeye kararlı olan Ümit, konakta yaşamakta ısrar edince, Demir iyice köşeye sıkışacaktır. Ancak Hünkar'ın sadece mirasını değil adeta Yaman genlerini de devralmış görünen Züleyha, Ümit'i şaşkına çevirecek bir karar alır! Ümit ne yaparsa, ne söylerse söylesin Züleyha'ya karşı zafer kazanamayacaktır. Şimdilik, Yaman soyadı için ortalığı sakinleştiriyor görünen Betül de bu konuda devreye girip hem Ümit'e hem kendine zaman kazandıracaktır. Üstelik bu yardım, ona Yaman Holding'in altın anahtarını da teslim edecektir!

Fikret bir kez daha Demir'e dost elini uzatıyor

Fekeli, cezasını çekmek için içerideyken, hayatını kaybeden adamın cenazesine katılan Fikret, orada Demir'i çok yakından ilgilendiren bilgiler edinerek dönecektir. Fikret, bunu Demir ile paylaşınca, olaylar adeta çorap söküğü gibi birbirini izlemeye başlayacaktır. Fikret ve Demir'in yakaladıkları ipucunun peşinden aldıkları yol onları kardeş hale getirirken, Yamanlara karşı savaşan gizli düşmanı da evin içine girecek kadar harekete geçirecektir!

Savcı, Demir'in peşinde! Eşkıya konakta!

Avcı köpeklerinin bulduğu cesedin kimliği tespit edilince, savcılık da harekete geçer. Demir, baş şüphelidir. Ancak o sırada Demir de bir kaçırılma olayı için savcının kapısını çalacaktır! Tüm bunlar olurken, Fikret büyük bir ipucu yakalar. İkisi bu ipucunun peşinden büyük bir operasyon düzenlemeye karar verirler! Onlar büyük oyunun peşindeyken, olaylar gittikçe çığırından çıkar! Ta ki eşkıya tekrar konağı basıp, taş taş üstünde bırakmayana, her yeri alev alev yakana kadar!

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın