Bir Zamanlar Çukurova 103. yeni bölümde hanımağa Züleyha damga vuracak! Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın dördüncü sezonu heyecanla bekleniyor. Merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonunda devir değişiyor. Diziye bu sezon hanımağa Züleyha damga vuracak! Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Dizinin 103. yeni bölüm fragmanı yayına girdi mi?

Bir Zamanlar Çukurova 103. yeni bölümde hanımağa Züleyha damga vuracak! Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak"

Bir Zamanlar Çukurova 103. yeni bölüm fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü. Atv ekranların sevilen dizisi yeni sezon hazırlıkları başladı. Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova'nın 103. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. İşte yeni sezon ile ilgili son gelişmeler...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonun ilk bölümüyle 9 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00'de atv'de!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 103. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 103. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman görüntüleri yayına girer girmez haberimizdeki yerini alacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA HANIMAĞA ZÜLEYHA DEVRİ BAŞLIYOR!

Hünkar'ın dişiyle tırnağıyla kurduğu mirası devralan Züleyha'nın kaderi değişti. İstanbul'dan terzi yamağı olarak geldiği Çukurova'da iktidar sahibi bir hanımağa oldu.

Züleyha önce Çukurova'nın eski hanımağası Hünkar'ın odasına, ardından çalışma masasına yerleşti ve canla başla çalışmaya koyuldu. Çukurova halkını da arkasına alarak hem çiftlikte hem şirkette hem de cemiyette varlığını kabul ettirdi.

YENİ ÇUKUROVA, YENİ ZÜLEYHA!

Şimdi Çukurova'nın da Züleyha'nın da kaderi baştan yazılıyor! Çukurova'da yeni bir devir başlatan ve bu uğurda zorlu sınavlardan geçen Züleyha, Yamanlar Konağı'nın üzerinde gezinen kara bulutları dağıtmanın yolunu ararken kendini yepyeni bir hikayenin içinde bulacak.

Gücüne, sevgisine, inancına sıkıca asılıp hem kendi hikayesini hem de Çukurova'nın hikayesini baştan yazacak.

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı hikayesiyle 'Bir Zamanlar Çukurova', perşembe gecelerinin vazgeçilmez dizisi olarak dördüncü sezonunda atv ekranına damga vurmaya devam edecek.

  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon
  • bir zamanlar çukurova 102 bölüm fragmanı
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın