Bir Zamanlar Çukurova 91. son bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 92. yeni bölüm fragmanı yayında!

Bir Zamanlar Çukurova 92. yeni bölüm fragmanı yayında! İlk sezonundan bu yana perşembe günleri izleyicilere mutlu dakikalar yaşatan Bir Zamanlar Çukurova 91. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Nazan Kesal ve Furkan Palalı'nın paylaştığı dizinin 92. bölümünde Züleyha ve Demir'in hem işte hem aşkta örnek çift haline gelmeleri Ümit'in intikam ateşini körükler.

Bir Zamanlar Çukurova 91. son bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 92. yeni bölüm fragmanı yayında!

Bir Zamanlar Çukurova 92. yeni bölüm fragmanı gelecek bölümde neler olacağına dair ışık tutacak. Atv'nin sevilen yapımı Bir Zamanlar Çukurova perşembe akşamları izleyici karşısına çıkıyor. Yapımcılığını Timur Savcı, Burak Sağyaşar ve Turan Bayat'ın yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturuyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 92. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı henüz yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmanı seyredebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 91. BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana'ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür. Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığını tüm Çukurova'ya ilan edilmiştir. Yenildiğini kabul eder ama hem çocuk kalbini hem Müjgan'a olan aşkını alıp gitmek çok zordur.

Demir'in şehri donatan mektuplarını görmeye giden Fekeli ve Lütfiye savaşın henüz bitmediğini anlar. Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir ama Lütfiye Fekeli'yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan'ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin'den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlar.

Züleyha ve Demir'in hem işte hem aşkta örnek çift haline gelmeleri Ümit'in intikam ateşini körükler. Aslında bambaşka bir intikam için girdiği Fikret'in oyununda, şimdi de aşk için intikam vaktidir! Ancak bu intikama giden yolda, zamanı gelmeden bir itirafta bulunur. Onu Demir'den uzak durması için tekrar uyarmaya gelen Sevda'ya "Ben senin kızınım" der.

Saniye evden kovunca, huğlarda kalıyorum diyen ama küçük konağa yerleşen Gaffur'un oyunu ortaya çıkıyor. Çıkmakla kalmıyor, herkes durumdan haberdar olunca olaylar büyüyor. Gaffur'un huğlarda bile yeri kalmıyor. Üstelik bu kez Saniye de ondan temelli vazgeçiyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 91. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın