Atv Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça izle! Bir Zamanlar Çukurova 109. bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 109. bölüm dün akşam Atv'de ekrana geldi. Yeni sezonuna bomba gibi başlayan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bir Zamanlar Çukurova 109. bölümde, Betül'ün arazi satışından kazandığı paraları gören Şermin havalara uçar. Paraları harcama derdine düşen Şermin'i Betül'ün nasihatleri de durduramaz ve Şermin, Abdülkadir'in otomobil dükkânından altına lüks bir araba çeker...

Atv Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça izle! Bir Zamanlar Çukurova 109. bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 109. bölümü için araştırmalar yapılıyor. Dün akşam ekrana gelen dizi Atv'de seyirci karşısına çıktı. Dizinin oyuncu kadrosunda; Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, İbrahim Çelikkol, Hülya Darcan yer alıyor. Bir Zamanlar Çukurova 109. bölümde Demir'in Hülya'ya yazdığı mektubu okuyan Züleyha, Ayten'in söylediklerinin doğru olduğunu anlar ve Hülya ile yüzleşmek için İzmir'e gitmeye karar verir...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 109. BÖLÜM FULL İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 109. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Demir'in Hülya'ya yazdığı mektubu okuyan Züleyha, Ayten'in söylediklerinin doğru olduğunu anlar ve Hülya ile yüzleşmek için İzmir'e gitmeye karar verir.

Hakan bunu duyunca tedirgin olup Züleyha'ya mani olmaya çalışır. Züleyha'nın vazgeçmeyeceğini anlayan Hakan, onunla birlikte İzmir'e doğru yola koyulur.

Fikret ise Züleyha'nın İzmir'e Hakan'la birlikte gittiğini öğrenince küplere biner.

Fekeli'nin Isparta'ya gittiğini öğrenen Lütfiye için parçalar birleşmeye başlar. Fekeli'nin Mehmet Kara'yı soruşturduğunu anlayınca kendisi de Isparta'ya gidip Fekeli'nin ne öğrendiğini anlamak için Saniye ile birlikte yollara düşer.

Ancak onları takip eden Abdülkadir, Mehmet Kara'nın gerçek kimliğinin açığa çıkmasına izin vermemeye kararlıdır.

Betül'ün arazi satışından kazandığı paraları gören Şermin havalara uçar. Paraları harcama derdine düşen Şermin'i Betül'ün nasihatleri de durduramaz ve Şermin, Abdülkadir'in otomobil dükkânından altına lüks bir araba çeker.

Şermin'in konağa arabayla geldiğini gören Saniye, Betül'den şüphelenmeye başlar.

  • Bir Zamanlar Çukurova izle
  • atv izle
  • yeni bölüm izle
  • fragman
  • dizi
  • Bir Zamanlar Çukurova dizisi
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın