Atv Bir Zamanlar Çukurova son bölüm kesintisiz izle! Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm izle tek parça!

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği, Atv ekranında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonunda da seyirciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam 106. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Fekeli, yaşadığı bir tesadüf sonucu Ispartalı Mehmet Kara ile ilgili çok önemli bir bilgi edinir ve Mehmet Kara isminin peşine düşerek doğduğu topraklara ulaşır...

Atv Bir Zamanlar Çukurova son bölüm kesintisiz izle! Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm izle tek parça!

Atv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu akşam 106. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde yine heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Bir Zamanlar Çukurova'da bu akşam; Züleyha, Fikret ve Fekeli, gelen notu Demir'in yazısıyla karşılaştırır ancak yazının alelacele yazılmış olması nedeniyle Demir'in alıkonulduğunu düşünürler...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 106. BÖLÜM İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 106. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Züleyha, Fikret ve Fekeli, gelen notu Demir'in yazısıyla karşılaştırır ancak yazının alelacele yazılmış olması nedeniyle Demir'in alıkonulduğunu düşünürler.

Fikret, Demir'e Suriye'de yaşayan Şahap'tan bahsettiğini hatırlar ve Çetin'i de yanına alarak Demir'in izini bulmak için Suriye'ye gitmeye karar verir.

Hakan'ın konağa ziyaretlerini artırması, Fikret'in ona karşı iyice bilenmesine sebep olurken, Fikret'in Züleyha'ya ilgisi de Lütfiye'yi şüpheye düşürecektir.

Züleyha ve Hakan ortaklıklarını ilan ediyor

Hakan, bir Yamanlar geleneği olan toplu sünnet organizasyonu için Züleyha'ya yardım teklif eder. Organizasyonu yönetme görevi Lütfiye'ye verilince Şermin çok bozulur.

Gecede Züleyha Hanımağa olarak konuşma yapar ve Hakan'ı da şirketin ortağı olarak tanıtır. Hakan ve Züleyha'nın fotoğrafları Adana gazetelerini süsler.

Fekeli, Mehmet Kara'nın gerçek kimliğini öğreniyor

Fekeli, yaşadığı bir tesadüf sonucu Ispartalı Mehmet Kara ile ilgili çok önemli bir bilgi edinir ve Mehmet Kara isminin peşine düşerek doğduğu topraklara ulaşır.

Fekeli, gazetedeki fotoğrafları gösterince Mehmet Kara'nın bir hemşerisi gazetedeki ismin Hakan Gümüşoğlu olduğunu söyler.

  • Bir Zamanlar Çukurova izle
  • Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm izle
  • Bir Zamanlar Çukurova tek parça izle
  • atv Bir Zamanlar Çukurova izle
  • Bir Zamanlar Çukurova youtube izle
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın