Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm tek parça izle! Atv Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 104. bölümü sevenlerini karşısına çıktı. Geçen hafta yeni bölümü ve yeni sezonu ile ekrana gelen dizi Atv'de yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 104. bölümde dün akşam, Ümit'e doğrulttuğu silah ateş alınca dehşet içinde kalan Züleyha, konağa dönüp Fikret ve Fekeli'ye Ümit'i öldürdüğünü söyler. İşte Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm izleme sayfası...

Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm tek parça izle! Atv Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm bu akşam Atv'de yayınlandı. Dün akşam yeni bölümü ile ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova 104. bölümde bu hafta, Ümit'i aramaya koyulurken olanı biteni uzaktan izleyen Hakan ise planını çoktan yapmıştır. Züleyha'nın Ümit'i vurduğu silahı koz olarak elinde tutmaya karar verir. Haberimizin içerisinden Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm izlemek için detaylar....

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 104. BÖLÜM FULL İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 104. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ümit'e doğrulttuğu silah ateş alınca dehşet içinde kalan Züleyha, konağa dönüp Fikret ve Fekeli'ye Ümit'i öldürdüğünü söyler. Artık Ümit'in hamile olmadığını da öğrenmiştir. Üçü beraber Ümit'i aramaya koyulurken olanı biteni uzaktan izleyen Hakan ise planını çoktan yapmıştır. Züleyha'nın Ümit'i vurduğu silahı koz olarak elinde tutmaya karar verir.

Züleyha, Ümit'in Adnan'ı kaçırmasına içeriden birinin yardım ettiğini düşünür ve işbirlikçiyi aramaya başlar. Fekeli perişan haldeki Züleyha'ya bir hanımağa olduğunu hatırlatır.

Fekeli'nin desteğiyle kendine gelen Züleyha, konak halkını etrafında toplayarak Yamanların gücünü bir kez daha gösterir. Şermin ve Betül, Züleyha'nın kolay kolay pes etmeyeceğini anlayıp ona karşı iyice bilenir.

Züleyha ve Hakan ilk kez karşı karşıya gelir. Üstelik bu karşılaşma büyük bir olaya gebedir. Züleyha bu gizemli yabancının kim olduğunu merak ederken, Abdülkadir, Hakan'ın Züleyha'dan etkilendiğini fark eder.

Bu sırada Züleyha'dan da vekalet alan Betül, Yaman Holding'de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadır.

Zaferine ulaştığını düşünen Betül'ün karşısına Hakan, Mert Kara adıyla dikilir ve yönetim kurulu toplantısında kendini şirketin hissedarı olarak tanıtır.

  • Bir Zamanlar Çukurova izle
  • Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm izle
  • Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm tek parça izle
  • atv Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle
  • Bir Zamanlar Çukurova son bölüm kesintisiz izle
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın