Bir Zamanlar Çukurova 102. bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 102. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu hafta 101. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Bir Zamanlar Çukurova 101. yeni bölüm fragmanı ile yine büyük ilgi gördü. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova 102. bölümde neler olacak" Bir Zamanlar Çukurova 102. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak"

Bir Zamanlar Çukurova 101. yeni bölümü için geri sayım başladı. Merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 101. yeni bölüm fragmanı Atv izleyicisiyle buluştu. Etkileyici prodüksiyonu, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ekrana yaz neşesi getirecek olan Bir Zamanlar Çukurova 101. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 101. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

İntikam almak isterken, annesini vurdu!

Bir Zamanlar Çukurova, dalya dediği bölümün finalinde, nefesleri kesti. Gerçek kimliği ortaya çıkan Sevda, kızını da alarak Adana'yı terk etmek istedi. Hamileliği bir oyundan ibaret olan Ümit'in hesaplaşması henüz bitmemişti. Önce duyguları ile oynayıp, sonra onu bir kenara atan Demir'den intikam almak istedi. Kızının hata yapmasına engel olmak isteyen Sevda, onun katil olmasına da mani olmak istedi. Ümit, kendisini bu hallere düşüren Demir'i vuracakken; Sevda kurşunların önüne atladı. Ümit Demir yerine annesini vurdu.

SEVDA VURULDU

Yamanlar'ın konağından kovulan Sevda, ne kadar dil döktüyse de, kızı Ümit ile müşterek hareket etmediğine kimseyi inandıramadı. Demir'in kızına bir zarar vermemesi karşılığında, Züleyha ile birlikte işledikleri cinayeti jandarmaya anlatmaktan vazgeçti. Demir'den aldığı paralar ile birlikte yeni bir hayat kurmak için Ümit ile birlikte yola çıktı.

Bir torunu olacağını zanneden Sevda, Ümit'e annelik yapamamış olsa da, ona iyi bir anneanne olacağının hayalini sayıklıyordu. Bu düşünceleri Ümit'i iyice çileden çıkardı. Çünkü hamile değildi ve kullanılıp bir kenara atılmıştı. Bunun hesabını Demir'e sormadan Adana'dan gitmeyecekti.

Yoldan geri döndü. Onları takip eden Demir, yol kenarında bekleyen anne kızın yanına gitti. Çantasından çıkardığı silahı Demir'e doğrultan Ümit'e, annesi engel olmak istese de, namludan kurşun çıkmıştı bir kere. Demir'e değil yoluna çıkan Sevda'ya isabet etti.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın