Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm fragmanı yoğun olarak araştırılan konulardan oldu. Atv'nin reytingi bol dizisi, her perşembe izleyicilerin karşısına çıkıyor. Heyecan dolu bir bölüm ile dün akşam ekrana gelen dizi 2018 yılından beri zirvede bulunuyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm fragmanı yayınlandı mı" Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı"

Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm fragmanı ilgili takip ediliyor. Dün akşam yeni bölümü ile yayınlanan dizi Atv'nin reyting rekortmeni yapımları arasında yer alıyor. Başrollerinde Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış'ın başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 101. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman gelir gelmez haberimizin içerisine ekleyeceğiz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 100. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alır. Konaktan para alıp, onu İstanbul'a götürecektir. Ama işler planlandığı gibi gitmeyince, Sevda için de zor günler başlayacaktır.

Demir için de Züleyha için de artık Sevda, yuvalarını dağıtmak için gizli planlar yapan bir düşmandır! Ailenin büyüğü olarak gördüğü saygıyı kaybedip bir yabancıya dönüşecektir!

Demir, Ümit'in bebeği doğurmaması için her yolu denemeye kararlıdır! Züleyha, bebeği konakta büyütmeyi bile teklif etse Demir'in öfkesi yine tüm Çukurova'yı saracak, Ümit'i dört koldan arayıp bulacaktır! Tüm bu koşturmaca içinde, Sevda, elindeki tek kozu, Züleyha ile ortak oldukları suçu ortaya atar! Bu arada, Demir ve Züleyha henüz bilmese de, Betül ve Şermin de diğer cepheye yardıma başlayacaktır!

Yamanlar, kelimenin tam anlamıyla birbirlerine düşmüşken, şehri donatan ilanlarla Ümit'i ve Sevda'yı kapı dışarı eden Fekeli, konuyla daha fazla ilgilenecek vakit bulamayacaktır. Müjgan'ın kaybının ardından, tüm intikam yeminlerini toprağa gömen Fikret, şimdi kendini bambaşka bir mücadelenin içinde bulacaktır. Önce kapılarını çalan bir avukat sonra da Kerem Ali'nin yaşam mücadelesi içine düşmesi, Fikret, Fekeli ve Lütfiye'nin ocağına da kalbine de yeniden ateş düşürecektir!

Konakta, Sevda ve Ümit'in peşindeki trafik hiç bitmezken, Demir ve Züleyha da bir içeri bir şehre koşturur. Bahçede ise Saniye'yi delirten gelişmeler yaşanacaktır! Cumali, sürekli Üzüm kızın peşindedir. En son Saniye ikisini giderken görünce de konağın içine kadar duyulacak olaylar patlayacaktır!

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın