Aşk Mantık İntikam 19. bölüm full izle! Fox Tv Aşk Mantık İntikam son bölüm izle tek parça!

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam bu akşam 19. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Burcu Özberk ve İlhan Şen'in başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümünde yine heyecan dolu sahneler izleyicileri ekrana kilitleyecek. Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünde; Ozan, Esra'ya arkadaş olmayı teklif eder. Ozan'la tartışmaktan sıkılan Esra bu teklifi kabul eder ancak Arif'in şirket içindeki hamlesi, Milenyumsoft'ta yeni bir kırılmaya ve bambaşka bir sayfa açılmasına neden olur...

Aşk Mantık İntikam 19. bölüm full izle! Fox Tv Aşk Mantık İntikam son bölüm izle tek parça!

Fox Tv'nin sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aşk Mantık İntikam bu akşam 19. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in başrollerini paylaştığı dizide bu hafta yine heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde; Ozan, Çağla'yı evden kovmuştur. Bu haber Yılmaz Ailesi'nin evinde bomba etkisi yaratır...

AŞK MANTIK İNTİKAM 19. BÖLÜM FULL İZLE!

AŞK MANTIK İNTİKAM 19. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ozan, Çağla'yı evden kovmuştur. Bu haber Yılmaz Ailesi'nin evinde bomba etkisi yaratır. Çınar, Çağla ve Ozan ayrılığını doğru bulsa da Arif olanlara çok öfkelenmiştir.

Ozan'a ders vermek için bir plan hazırlar. Ozan'ın bundan sonraki tek hedefi ise boşanmak ve sonrasında Esra ile bir hayat kurmaktır fakat Esra Ozan'a karşı mesafelidir.

Ozan, Esra'ya arkadaş olmayı teklif eder. Ozan'la tartışmaktan sıkılan Esra bu teklifi kabul eder ancak Arif'in şirket içindeki hamlesi, Milenyumsoft'ta yeni bir kırılmaya ve bambaşka bir sayfa açılmasına neden olur.

Şirket içindeki dengeler tamamen değişecektir. Esra ve Ozan bir aradayken gelen haber ikisini de şok edecektir.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın