Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Anastasiya Budakva nereli, Instagram hesabı nedir?

Anastasiya Budakva, TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan biri oldu. Performansı ile dört jüriyi döndürmeyi başaran Anastasiya Budakva'nın hikayesi merak konusu oldu. Söz konusu internet aramalarında 'Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Anastasiya Budakva nereli, Instagram hesabı nedir?' sorularına yanıt arayanlar için detayları bu haberimizde derledik.

Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında" O Ses Türkiye yarışmacısı Anastasiya Budakva nereli, Instagram hesabı nedir"

Anastasiya Budakva, adlı ikiz kardeşler O Ses Türkiye yarışmasına damga vuran isimler arasında. Yeni sezonun dikkat çeken isimleri arasında yer alan Anastasiya Budakva, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Anastasiya Budakva nereli, Instagram hesabı nedir? İşte O Ses Türkiye yarışmacısı hakkındaki bilgiler...

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu ilk bölümü bu akşam başladı. Anastasiya Budakva, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Anastasiya Budakva hakkındaki bilgiler

ANASTASIYA BUDAKVA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021'e katılan Anastasiya Budakva, 31 yaşında. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Ukraynalı. Türkiye'ye Azerbaycan'dan gelen Anastasiya, kendisine burada Nesti diye hitap edildiğini söyledi.

Anastasiya Budakva, çocukluktan bu yana kendine bir tek yok çizdiğini de onun da müzik olduğu belirtti. Beş ay önce İstanbul'a taşınan Anastasiya Budakva, şarkıcılık yapıyor.

Anastasiya Budakva, Instagram'da "nastyy_official_" kullanıcı adıyla yer alıyor ve 3 bin takipçisi bulunuyor.

  • Anastasiya Budakva
  • o ses türkiye Anastasiya Budakva
  • Anastasiya Budakva kimdir
  • Anastasiya Budakva kaç yaşında
  • Anastasiya Budakva instagram hesabı
  • Anastasiya Budakva aslen nereli
Tüm Televizyon haberleri için tıklayın