Samsung, yılın ilk ‘Unpacked' etkinliği için tarih verdi: Galaxy S22 tanıtılacak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yılın ilk ‘Unpacked' etkinliği için tarih verdi. Şirket, etkinliğin 9 Şubat tarihinde gerçekleşeceğine işaret etti. Etkinlikte, markanın yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi ‘Galaxy S22'nin tanıtılacağının da altı çizildi.

Samsung, yılın ilk ‘Unpacked' etkinliği için tarih verdi: Galaxy S22 tanıtılacak

Aksam.com.tr

Çeviri: Doğa Yurduneri

Şirket CEO'su TM Roh'un bugüne kadar geliştirilen en dikkate değer 'Galaxy S' serisi cihazı tanıtacaklarını açıklamasının ardından Samsung, yılın ilk 'Unpacked' etkinliği için tarih verdi. Çevrim içi olarak hayata geçirilecek olan etkinliğin, 9 Şubat Çarşamba günü Türkiye saati ile 18.00'da gerçekleşeceği belirtildi. 'Unpacked' etkinliğinin ayrıca, Samsung'un resmi internet sitesi üzerinden izlenebileceği dile getirildi.

Aksam.com.tr'nin Engadget'tan aktardığı habere göre; Samsung, etkinlikte yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi 'Galaxy S22'yi tanıtacak. Serideki cihazlarda, önceki nesle göre ciddi bir iyileştirme yapılmasa da yerleşik bir 'S Pen' yuvası ve 'Note' serisine benzer köşeli bir tasarım yer alacak.

GALAXY S22, 50 MP'LİK BİR ANA KAMERAYLA GELECEK

Paylaşılan iddialara göre; serinin 'Ultra' modelinin giriş versiyonu, selefinden daha düşük bir RAM kapasitesi ile gelecek. Cihaz, 12 GB RAM kapasitesine sahip olan 'Galaxy S21 Ultra'dan farklı olarak 8 GB'lık bir RAM kapasitesine ev sahipliği yapacak. Standart 'Galaxy S22' modeli ise 'Galaxy S21'in 12 MP'lik ana kamerasından çok daha gelişmiş bir kamera kurulumuyla kullanıcı beğenisine sunulacak. Cihazda, 50 MP'lik bir ana kamera bulunacak.

Samsung CEO'su açıkladı: Yeni amiral gemisi 'Galaxy S' serisi Şubat'ta geliyor

Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın