Samsung CEO'su açıkladı: Yeni amiral gemisi ‘Galaxy S' serisi Şubat'ta geliyor

Samsung CEO'su TM Roh, yaptığı yeni bir paylaşımda şirketin yeni amiral gemisi ‘Galaxy S' akıllı telefon serisinin Şubat ayında tanıtılacağına işaret etti. Resmi tarihi henüz doğrulamayan Samsung da konuya ilişkin bir tanıtım videosu yayınladı. Daha önce basına sızdırılan iddialar, serinin 8 Şubat'ta görücüye çıkacağına işaret etmişti.

Samsung CEO'su açıkladı: Yeni amiral gemisi ‘Galaxy S' serisi Şubat'ta geliyor

Aksam.com.tr

Çeviri: Doğa Yurduneri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un CEO'su TM Roh, yaptığı yeni bir paylaşımda şirketin yeni amiral gemisi 'Galaxy S' akıllı telefon serisinin Şubat ayında tanıtılacağına işaret etti. Şirket yöneticisi ayrıca, seriden beklenebilecek gelişmeleri de detaylandırdı. Resmi tarih, henüz şirket tarafından doğrulanmadı. Fakat daha önce basına sızdırılan iddialar, serinin 8 Şubat'ta görücüye çıkacağına işaret etmişti. Yaşanan gelişme sonrası, Samsung da konuya ilişkin yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Aksam.com.tr'nin Engadget'tan aktardığı habere göre; Roh, paylaşımında birçok kişinin geçen yıl yeni bir 'Note' serisi tanıtılmadığında şaşırdığının farkında olduklarını dile getirdi. Bu yılın Şubat ayındaki 'Unpacked' etkinliğinde şimdiye kadar oluşturdukları en dikkate değer 'Galaxy S' serisini tanıtacaklarını belirten Roh, 'Galaxy S22' serisinin tanıtım tarihine ilişkin ilk ipucunu da paylaşmış oldu.

ROH: "EN ÜST DÜZEY 'ULTRA' DENEYİMİNE HAZIR OLUN"

Şirket yöneticisi ayrıca, yeni nesil 'Galaxy S'in önceki nesil 'Galaxy' cihazlarda en çok sevilen akıllı telefon deneyimlerini tek bir cihazda bir araya getireceğinin de altını çizdi. Gece fotoğraf performansı, batarya performansı ve işlemci performansının en çok öne çıkan noktalar olacağını ifade eden Roh, paylaşımını "En üst düzey 'Ultra' deneyimine hazır olun" ifadeleriyle noktaladı.

Roh'un ifadeleri nedeniyle; yapılan en iyi iyileştirmelerin, serideki 'Ultra' cihazda yer alacağı tahmin edildi. Samsung ise 21 Ocak tarihinde önceden sipariş fırsatlarının 'Reserve Now' teklifleri ile kullanıcılara açılacağına işaret etti.

  • samsung
  • galaxy s
  • galaxy s22
  • samsung galaxy s22
  • galaxy s22 ne zaman
  • galaxy s22 tanıtım tarihi
  • galaxy s22 serisi
Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın