Paramount, YouTube'un en çok izlenen videosunu film yapacak

ABD'li film yapımcısı Paramount, Ocak ayında 10 milyar izlenmeye ulaşarak YouTube'un en çok izlenen videosu haline gelen ‘Baby Shark'ın filmini yapacağını açıkladı. Uzun metrajlı film, 2023 yılında izleyiciyle buluşacağı aktarıldı.

Paramount, YouTube'un en çok izlenen videosunu film yapacak

Aksam.com.tr

Çeviri: Doğa Yurduneri

ABD merkezli film yapımcısı Paramount, Ocak ayında 10 milyar izlenmeye ulaşarak YouTube'un en çok izlenen videosu haline gelen 'Baby Shark'ın filmini yapacağını duyurdu. Uzun metrajlı filmin, 2023 yılında vizyona gireceği açıklandı. Filmin yapımcılığını, Nickelodean Animation ve videonun üreticisi The Pinkfong'un üstleneceğinin de altı çizildi. Senaryo ve olay örgüsüne ilişkin herhangi bir detay ise paylaşılmadı.

Aksam.com.tr'nin Engadget'tan aktardığı habere göre, daha önce popüler dijital yayın platformu Netflix de "Pinkfong ve Baby Shark'ın Uzay Yolculuğu" isimli bir içerik yayınlamıştı. Dolayısıyla videonun ana karakteri, daha önce de pazarda boy göstermişti. Fakat bu içerik, 1 saat uzunluğundaydı. Paramount ise yeni filmin uzun metrajlı olacağına işaret etti.

Bununla birlikte; Baby Shark, Kore televizyonlarında da 2020 yılının Aralık ayında Nickelodeon tarafından yayınlanan "Baby Shark's Big Show" isimli bir diziye uyarlanmıştı.

Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın