Microsoft Office 2021, 5 Ekim'de kullanıcı beğenisine sunulacak

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, ‘Microsoft Office 2021'in 5 Ekim'de yayınlanacağını duyurdu. Aynı tarihte, yeni Windows 11 işletim sistemi sürümünün de çıkış yapacağı biliniyordu.

Microsoft Office 2021, 5 Ekim'de kullanıcı beğenisine sunulacak

Aksam.com.tr

Çeviri: Doğa Yurduneri

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, 'Office 2021' sürümünün 5 Ekim tarihinde kullanıcı beğenisine sunulacağını duyurdu. Aynı tarihte, yeni Windows 11 işletim sisteminin çıkış yapacağı da biliniyordu. Sürümün, Office 2019'da olduğu gibi hem Windows hem de macOS platformlarında tek seferlik bir satın alma işlemi ile kullanılabileceği kaydedildi. Şirket, yeni sürümün Microsoft 365 hizmetine abone olmak istemeyek kullanıcılar için olduğuna işaret etti.

Aksam.cım.tr'nin Engadget'tan aktardığı habere göre; şirket, kısa bir süre içerisinde Office 2021'e ilişkin daha fazla detay paylaşacağını dile getirdi. Fakat daha önce, hizmete ilişkin birkaç detay ortaya çıkarılmıştı. Office 2021'in, bulut platforma erişemeyen kurumsal müşteriler için Office LTSC'de bulunan iyileştirmelerin çoğunu içereceği belirtildi. Diğer iyileştirmeler yanında, pakete yeni erişilebilirlik özellikleri ve karanlık mod desteği ekleneceğinin de altı çizildi.

MİCROSOFT, YAZILIMI EN AZ 5 YIL SÜREYLE DESTEKLEMEYİ PLANLIYOR

Diğer yandan; Microsoft, daha önce yaptığı bir açıklamada yazılımı en az 5 yıl süreyle desteklemeyi planladığını duyurmuştu. Bununla birlikte paketin, hem 32 bit hem de 64 bit sistemle uyumlu bir biçimde çalışacağı dile getirilmişti.

  • microsoft office 2021
  • office 2021
  • microsoft office
  • yeni microsoft office
  • microsoft office 2021 ne zaman
  • microsoft office 2021 çıkış tarihi
Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın