Instagram, WhatsApp, Facebook çöktü mü? Instagram, WhatsApp, Facebook neden girilmiyor?

Instagram, WhatsApp, Facebook çöktü mü? Instagram, WhatsApp, Facebook neden girilmiyor? sorularının yanıtları tüm kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Down Detector tarafından bildirilen sorunlarda kullanıcılar haber akışlarını yenileyemiyor ve oturum açmakta sorun yaşıyor.

Sosyal medya uygulamaları Instagram, Facebook ve WhatsApp'ta erişim sorunu yaşandığı tüm kullanıcılar tarafından belirtiliyor. Canlı arıza haritası verilerine göre, Türkiye'nin bazı illerinde saat 12.00 gibi başlayan erişim sorunu devam ediyor. Instagram, WhatsApp, Facebook çöktü mü? Instagram, WhatsApp, Facebook neden girilmiyor? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. İşte tüm merak edilenler...

INSTAGRAM, WHATSAPP, FACEBOOK ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram ve Facebook gibi popüler ağlarda yaşanan bu sorun Avrupa'daki bazı kullanıcıları başta olmak üzere Türkiye'de de sorun yaşanmasına neden oluyor.

Öte yandan ABD'nin de bazı bölgelerinde bu sorun yaşanıyor. Kullanıcılar genel anlamda hesaplarına girmekte sorun yaşadığını bildiriyor.

Erişim sorunu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Güncel açıklama gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın