Huawei, yeni akıllı saati ‘Watch GT 3 Pro'yu tanıttı! EKG analizi yapıyor...

Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei, ‘Watch GT 3 Pro' isimli yeni akıllı saat modelini tanıttı. 1,43 inç boyutunda bir AMOLED panelle gelen Huawei Watch GT 3 Pro'nun, EKG analizi de yapabildiği ifade edildi.

Huawei, yeni akıllı saati ‘Watch GT 3 Pro'yu tanıttı! EKG analizi yapıyor...

Aksam.com.tr

Doğa Yurduneri

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, yeni akıllı saat modelini tanıttı. EKG analizi yapabilen Huawei Watch GT 3 Pro'nun, dalış ve golf de dahil olmak üzere 100'den fazla egzersiz modu içerdiği belirtildi. Saatin, Android 6.0 ve iOS 9.0 üstü işletim sistem sürümüne sahip olan cihazlarla uyumlu bir biçimde çalışabildiği kaydedildi.

Aktarılan detaylara göre; yeni Huawei Watch GT 3 Pro, 1,43 inç boyutunda AMOLED bir ekranla geliyor. Saat paneli, kullanıcılara 466x466 piksel çözünürlük sunuyor. Titanyum gövdeye sahip olan model, safir saat kadranı sayesinde çizilmelere karşı daha yüksek dayanıklılık vadediyor. GT 3 Pro'nun seramik modeli ise 1,32 inç boyutunda AMOLED ve HD renkli dairesel bir ekranla kullanıcı beğenisine sunuluyor.

HUAWEI WATCH GT 3 PRO'NUN BATARYASI, 14 GÜNLÜK KULLANIM SÜRESİ VADEDİYOR

Öte yandan; Huawei Watch GT 3 Pro, 14 günlük bir ortalama kullanım süresi sunuyor. Kablosuz şarj desteği de bulunan saat; GPS, mikrofon, hoparlör ve arama yanıtlama özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Cihaz ayrıca, Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisiyle destekleniyor. Kullanıcılar, TruSeen 5.0+ kalp atış hızı takibi ve otomatik SPO2 (kan oksijen oranı) takibi ile sağlık verilerini daha yüksek doğrulukla bir arada tutabiliyor.

Huawei, Watch GT 3 Pro'nun akıllı saatlerinde EKG analizi özelliğini kullanıma sunduğu ilk model olduğuna işaret ediyor.

  • huawei
  • huawei akıllı saat
  • akıllı saat
  • watch gt 3 pro
  • huawei watch gt 3 pro
  • huawei watch gt 3 pro özellikleri
Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın