Huawei, HarmonyOS 2 işletim sistemiyle gelen ilk akıllı saati Watch 3'ü kullanıcı beğenisine sundu!

Huawei, bağımsız bağlantı ve tüm bağlantı senaryolarını desteklemeyi hedefleyen ve akıllı yaşam deneyimleri sunmak için HarmonyOS 2 işletim sistemiyle donatılan Huawei Watch 3 akıllı saatini Türkiye'de satışa sunduğunu duyurdu. Cihaz, 4 bin 999 liralık bir fiyat etiketiyle satışa çıktı.

Huawei, HarmonyOS 2 işletim sistemiyle gelen ilk akıllı saati Watch 3'ü kullanıcı beğenisine sundu!

AA

Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei, kendi geliştirdiği HarmonyOS 2 işletim sistemiyle gelen ilk akıllı saati Watch 3'ü Türkiye'de satışa sunduğunu duyurdu. Aktarılan detaylara göre; Huawei giyilebilir cihazlarda temel olarak yer alan, profesyonel sağlık uygulamaları, egzersiz izleme özellikleri ve ultra uzun pil ömrünün yanı sıra, Huawei Watch 3'te vücut ısısını hassas biçimde algılayan yüksek hassasiyetli bir sıcaklık sensörü de yer alıyor.

El yıkama ve cihazın düşme durumunu algılama gibi yeni özellikler sunan yeni Huawei akıllı saatler, kullanıcıların mekandan bağımsız olarak sportif aktivitelerini ve sağlık verilerini izlemelerini sağlıyor. Huawei Watch 3 ayrıca, akıllı saat ve geleneksel saat arasındaki tasarımı estetik bir şekilde dengelemeyi hedefliyor. Saatin paslanmaz çelik gövdesi, ultra kavisli 3D cam kaplama ve oldukça büyük bir ekrandan oluşuyor.

Yüksek hassasiyetli dokunmatik sensörü ile kullanıcılar, görüntüleri yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor ve menü seçenekleri arasında konforlu bir şekilde geçiş yapabiliyor. HarmonyOS 2 ayrıca, sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunmak için 3D taç ara yüzünü tamamlayan ızgara tarzı uygulama menüsünü de kullanıcılarına sunuyor.

Huawei Watch 3, kullanıcıların akıllı saatlerini kişiselleştirmeleri için farklı seçenekler sunan geniş bir kayış yelpazesine sahip olma niteliği taşıyor. Kullanıcılar, yüzlerce saat kadranı seçeneğiyle akıllı saatlerini ihtiyaçları olan şekilde ve günlük tarzlarına uygun olarak kişiselleştirebiliyor.

HUAWEİ WATCH 3, 14 GÜNE VARAN PİL ÖMRÜ SUNUYOR

Diğer yandan; Huawei Watch 3, bağımsız bağlantı desteği de sunuyor. Kullanıcılar, akıllı telefonlarında eSIM hizmetini etkinleştirerek ses ve veri planlarını, akıllı telefonları ve akıllı saatleri arasında paylaştırabiliyor.

Saatin, aynı zamanda kişisel seyahat asistanı olarak da yenilikçi özellikler sunduğu ifade ediliyor. Yolcular, basit bir bilek hareketiyle taksi konumunu ve uçuş durumlarını görüntüleyebiliyor ve akıllı telefonlarını yolculuk süresince elde taşımaktan kurtulabiliyor. Kullanıcıların üçüncü parti uygulamaları indirebileceği AppGallery de Huawei Watch 3'e ön yüklü olarak geliyor.

Cihaz ayrıca; 100'den fazla egzersiz modu, yüksek hassasiyetli vücut ısısı sensörü, düşme algılama ve yardım uyarısı sunan profesyonel bir sağlık ve antrenman asistanı olmayı amaçlıyor. Kalp atış hızı, SpO2 (kandaki oksijen oranı), uyku kalitesi ve basınç takibi özellikleri, kullanıcıların sağlık durumları hakkında da güncel kalmalarını sağlıyor.

Model; akıllı modda 3 gün, ultra uzun pil ömrü modunda ise 14 gün boyunca çalışabiliyor. Huawei, Watch 3'ün siyah gövde ve siyah silikon kayış ile metalik gri gövde ve kahverengi deri kayış seçeneklerine sahip olduğuna işaret ediyor. Akıllı saat, 4 bin 999 liralık bir fiyat etiketiyle kullanıcı beğenisine sunuluyor.

  • huawei watch 3
  • huawei watch 3 satışa sunuldu
  • huawei watch 3 akıllı saat
  • huawei watch 3 özellikleri
  • huawei
Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın