• 24 Mayıs 2022 Salı 23:31
  • |
  • Son Güncelleme:

Yunus Akgün'e yine İtalyan hoca! Dev kulübe kariyer imzasını atabilir...

Yunus Akgün, Adana Demirspor'da gösterdiği performansla Avrupa devlerinin kıskacına girdi. Galatasaray'a geri dönen başarılı futbolcu, Serie A ekibine kariyer transferini yapabilir. Yunus Akgün, Vincenzo Montella'dan sonra bir başka dünyaca ünlü İtalyan teknik direktörle çalışma fırsatıyla karşı karşıya. Detaylar haberimizde...

Takvim
Yunus+Akg%C3%BCn%E2%80%99e+yine+%C4%B0talyan+hoca%21;+Dev+kul%C3%BCbe+kariyer+imzas%C4%B1n%C4%B1+atabilir...

Sezonun flaş ekibi Adana Demirspor'da inanılmaz bir performans ortaya koyan Yunus Akgün, kiralık sözleşmesini tamamlayıp Galatasaray'a döndü. Genç futbolcunun müthiş formu Avrupa ekiplerinin de ilgisini çekti. Yunus Akgün için Lazio ikinci çıkarmayı yapmaya hazırlanıyor.

YUNUS AKGÜN YİNE İTALYAN HOCANIN HİMAYESİNE GİREBİLİR

İtalyan teknik direktör Vincenzo Montella'nın himayesinde kusursuz bir ivme yakalayan Yunus Akgün, yine dünyada ünlü İtalyan çalıştırıcı Maurizio Sarri'nin tedrisatında kariyerinde önemli bir sıçrama yapacağına inanıyor. Yurt dışında forma giymeye son derece sıcak bakan Yunus Akgün'ün akıbeti yeni yönetim sonrası netlik kazanacak.

LAZİO ISRARCI

Takvim'in haberine göre Lazio, Yunus Akgün'ü kadrosuna katmak için ikinci kez görüşmelere başlamaya hazırlanıyor. 21 yaşındaki oyuncunu için Galatasaray'daki seçim sürecinin geçmesini bekleyen İtalyan temsilcisinde sportif direktör Igli Tare'nin bu transferde ısarcı olduğu ifade ediliyor.

YUNUS AKGÜN'ÜN BU SEZONKİ İSTATİSTİKLERİ

Bu sezon Adana Demirspor'da müthiş bir performans sergileyen 21 yaşındaki futbolcu 39 maça çıktı. Çıktığı 39 mücadelede 9 gol 17 asist gösteren Yunus Akgün 2862 dakika da sahada kaldı.

Transfermarkt verilerine göre, genç futbolcunun piyasa değeri 5.5 milyon euro.