• 28 Mayıs 2021 Cuma 11:54
  • |
  • Son Güncelleme:

Younes Belhanda, başkanlık seçimi sonrası Fatih Terim'den gelecek haberi bekliyor

Galatasaray'ın sözleşmesini tek taraflı feshettiği Younes Belhanda, başkanlık seçimleri sonrası teknik direktör Fatih Terim'den haber bekliyor. Faslı futbolcu 1,5 milyon euro ücrete razı oldu.

Younes+Belhanda,+ba%C5%9Fkanl%C4%B1k+se%C3%A7imi+sonras%C4%B1+Fatih+Terim%E2%80%99den+gelecek+haberi+bekliyor

Galatasaray'dan olaylı bir şekilde ayrılan Younes Belhanda ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. İsmi Trabzonspor ve eski kulübü Montpellier ile anılan Belhanda'nın tekrar Galatasaray'a dönmesi gündemde. Kendisine ulaşan teklifleri şimdilik bekleten Fas'lı futbolcu 19 Haziran'da yapılacak seçimlerden sonra Fatih Terim'den gelecek haberi bekliyor.

AİLESİ İSTANBUL'U İSTİYOR

Trabzonspor ve Montpellier'den ciddi teklifler alan Belhanda ve ailesi İstanbul'da kalmak istiyor. Belhanda yeni sezon hazırlıklarını da Galatasaray eski atletik performans uzmanı Vural Durmuş'la birlikte İstanbul'da sürdürüyor.

1.5 MİLYON EUROYA RAZI

Galatasaray'da yıllık 3 milyon 350 bin Euro garanti ücret alan Belhanda Sarı-Kırmızılı takımla bu ücretin yarısına imza atmaya razı. Bu arada 31 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi feshedilmesine rağmen tekrar geri dönme ihtimaline karşı kulübü mahkemeye vermediği de gelen haberler arasında.

SON KARARI TERİM VE YENİ YÖNETİM VERECEK

Belhanda ile ilgili transfer kararını 18 Haziran'dan sonra gelecek yönetim verecek. Ancak Terim'in Belhanda'nın gerişine sıcak baktığı belirtiliyor.

8 GOL, 3 ASİSTLE OYNADI

Son 4 sezondur Galatasaray forması giyen 31 yaşındaki futbolcu geride kalan sezonda 28 maçta 8 gol, 3 asistlik performans ortaya koymuştu.

(Fanatik)