• 26 Ekim 2021 Salı 12:16
  • |
  • Son Güncelleme:

Vitor Pereira'dan idman öncesi futbolculara dikkat çeken ifadeler

Vitor Pereira'dan idman öncesi futbolculara dikkat çeken ifadeler

Konyaspor maçının hazırlıklarına başlayan Fenerbahçe'de Vitor Pereira idman öncesi futbolcularına konuşma yaptı. Vitor Pereira'nın “Alanyaspor maçındaki gibi devam edersek 5 puanlık fark kapanır” sözleri dikkat çekti.

Alanyaspor'a 2-1 mağlup olan Fenerbahçe'de gözler Konyaspor maçına çevrildi. Zorlu karşılaşmanın hazırlıklarına başlayan Sarı-Lacivertlilerde teknik direktör Vitor Pereira, antrenman öncesi futbolcularına konuşma yaptı. Vitor Pereira'nın "Alanyaspor maçındaki gibi devam edersek 5 puanlık fark kapanır" ifadeleri dikkat çekti. Öte yandan Portekizli çalıştırıcı idman sonrası oyuncularına 1 gün izin verdi ve "Ben de 10 gündür Samandıra'dan hiç çıkmadım. İzin yapın kafanızı toplayın" diye konuştu.

VITOR PEREIRA: BİZLER FARKLI OLDUĞUMUZ İÇİN BURADAYIZ

Süper Lig'in 10'uncu haftasında Fenerbahçe, konuk ettiği Aytemiz Alanyaspor'a 2-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından İttifak Holding Konyaspor maçının çalışmalarına başlayan sarı-lacivertli ekipte teknik direktör Vitor Pereira, futbolcularına, "Futbol zor bir iş, zor bir meslek. Ama bizler farklı olduğumuz için buradayız. Etraftaki insanların ne dedikleri bizi tanımlamaz. Bizi bizim karakterimiz, tepkilerimiz tanımlar" ifadelerini kullandı.

"ALANYASPOR MAÇINDAKİ GİBİ OYNARSAK FARK KAPANIR"

5 puanlık farkın çok az olduğunu sözlerine ekleyen Pereira, "Puan kaybı önemli ancak sezonu kazanmak aslolan. Bunun için çok çalışmaya devam edeceğiz. Alanyaspor maçındaki gibi devam edersek inanın bana fark kapanır" dedi.

"İZİN YAPIN KAFANIZI TOPLAYIN"

İdman sonrası futbolculara bir gün izin veren Pereira, şu sözlerle konuşmasını tamamladı;

"Henüz önümüzde uzun haftalar var. Her puan, her maç önemli. Kazanılacak çok maç ve puan var. Sabredecek, kırılma anlarında büyük takım reaksiyonu gösterecek, ayaklarımız yere basacak, birbirimize destek olup hep birlikte kazanmayı alışkanlığa dönüştüreceğiz. Ben de 10 gündür Samandıra'dan hiç çıkmadım. İzin yapın kafanızı toplayın" diye konuştu.