• 18 Ocak 2022 Salı 14:30
  • |
  • Son Güncelleme:

Vedat Muriqi'den ters köşe! Fenerbahçe, İngiltere derken yeni takımı belli oldu

İngiltere'ye transfer olacağı konuşulan Vedat Muriqi'nin CSKA Moskova'nın yolunu tutacağı ortaya çıktı. İtalyan basını, CSKA Moskova'nın Vedat Muriqi transferi için Lazio ile anlaştığını yazdı. Transferin gerçekleşmesi halinde Yusuf Yazıcı ile Vedat Muriqi, Rus ekibinde bir araya gelecek.

Vedat+Muriqi%E2%80%99den+ters+k%C3%B6%C5%9Fe%21;+Fenerbah%C3%A7e,+%C4%B0ngiltere+derken+yeni+tak%C4%B1m%C4%B1+belli+oldu

Adı Fenerbahçe'yle de anılan ancak son günlerde İngiltere'ye transfer olacağı konuşulan Vedat Muriqi, sürpriz bir şekilde CSKA Moskova'ya imza atıyor. Rus ekibi, Vedat Muriqi transferi için Lazio ile el sıkıştı.

Muhammed bin Selman kesenin ağzını açtı! Fenerbahçe tarihinin rekor transferi...

VEDAT MURIQI, CSKA MOSKOVA'YA İMZA ATIYOR

La Gazzetta dello Sport, CSKA Moskova'nın Vedat Muriqi transferi için Lazio ile anlaştığını yazdı. Rus ekibi, Vedat Muriqi'yi 9 milyon euro satın alma opsiyonuyla kiralıyor. Transferin kısa süre içinde resmen açıklanması beklenirken Yusuf Yazıcı ile Vedat Muriqi, Rus ekibinde bir araya gelecek.

Süleyman Hurma 'anlaştık' demişti Galatasaray'a transfer oluyor

LAZIO'DAN TRANSFER İTİRAFI GELMİŞTİ

Lazio Sportif Direktörü Igli Tare de Salternitana maçının öncesinde yaptığı açıklamada, "Rusya'dan Vedat için bir transfer teklifi aldık. Şimdilik bu kadarını söyleyebilirim." ifadelerini kullanmıştı.