• 10 Mayıs 2022 Salı 14:43
  • |
  • Son Güncelleme:

Vedat Muriqi dediler bakım kim çıktı! İşte Fenerbahçe'nin yeni golcüsü...

Fenerbahçe'de yaz transfer sezonunun ilk bombası olması beklenen Vedat Muriqi'nin yerine sürpriz bir isim gündeme geldi. Sarı lacivertlilerin Vedat Muriqi'yi transfer etmesi beklenirken, Jorge Jesus'un Benfica'dan öğrencisi Haris Seferoviç'in peşine düşüldü.

Vedat+Muriqi+dediler+bak%C4%B1m+kim+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1%21;+%C4%B0%C5%9Fte+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+yeni+golc%C3%BCs%C3%BC...

Yeni sezon transfer çalışmalarını yürüten Fenerbahçe'de ilk hedef golcü. Vedat Muriqi'yi transfer edeceği konuşulan Kanarya, sağ gösterip sol vuruyor. Sarı lacivertli kulüp, Jorge Jesus'un Benfica'dan öğrencisi olan Haris Seferoviç'in peşine düştü.

VEDAT MURİQİ YERİNE HARİS SEFEROVİÇ

Fenerbahçe'de bir yandan teknik adam görüşmeleri sürüyor, bir yandan da golcü arayışı devam ediyor. Yönetimin listesinde birçok önemli forvet bulunuyor. Sarı-Lacivertliler'in amacı, listedeki isimlerden en az 2 ya da 3'üyle anlaşma sağlayıp son kararı gelecek hocaya bırakmak. Portekiz basınında son dönemin ilgi noktalarından biri haline gelen Fenerbahçe ile ilgili yeni bir forvet iddiası ortaya atıldı. Buna göre Kanarya, Jorge Jesus'un Benfica'dan öğrencisi olan Haris Seferoviç'in peşine düştü. Tecrübeli oyuncunun sezon sonunda Kırmızı-Beyazlılar'dan ayrılacağı ve teklifleri değerlendirmeye aldığı kaydedildi.

Sarı-Lacivertliler, Seferoviç'i geniş transfer listesine aldı. İsviçreli oyuncunun ilk olarak maliyet şartları araştırılacak. Eğer ekonomik olarak Fenerbahçe'nin sınırları içindeyse, Seferoviç'in menaceri Fali Ramadani ile temas kurularak ilk girişimler başlayacak. Benfica'nın, bu transferde zorluk çıkarması beklenmiyor. Portekiz ekibinin, 30 yaşındaki golcüyü satın alma opsiyonuyla kiralama seçeneğine sıcak bakabileceği de kaydedildi.

(Fanatik)