• 23 Mayıs 2022 Pazartesi 00:29
  • |
  • Son Güncelleme:

Ve Raheem Sterling'in yeni takımını resmen duyurdular! 5 yıl sonra muradına erdi

Raheem Sterling'in 7 yıllık Manchester City macerası sona eriyor. İngiliz ekibiyle yeni sözleşme konusunda anlaşma sağlayamayan başarılı futbolcu, görüşmeleri tamamen durdurdu. Raheem Sterling'in adı Barcelona'yla anılsa da oyuncunun Real Madrid'e transfer olacağı konuşuluyor. Detaylar haberimizde…

aksam.com.tr
Ve+Raheem+Sterling%E2%80%99in+yeni+tak%C4%B1m%C4%B1n%C4%B1+resmen+duyurdular%21;+5+y%C4%B1l+sonra+murad%C4%B1na+erdi

Raheem Sterling, Manchester City'den ayrılma kararı aldı. Dünyanın en iyi kanat oyuncularından biri olarak gösterilen ve 2019 yılında piyasa değeri 160 milyon euro seviyelerine kadar çıkan 27 yaşındaki futbolcu, Manchester City ile yeni sözleşme görüşmelerini durdurdu. İngiliz ekibinden ayrılmayı kafasına koyan Raheem Sterling'in yeni takımı da şekillenmeye başladı.

RAHEEM STERLİNG İÇİN REAL MADRİD DEVREDE

Daha önce yeni kontrat görüşmeleri sırasında düzenli olarak oynayacağından emin olmak istediğini dile getiren Raheem Sterling'in adı uzun süre Barcelona ile anılmıştı. Katalan ekibinin içinde bulunduğu ekonomik durumun 27 yaşındaki futbolcuyu almak için uygun olmadığı belirtilirken, Kylian Mbappe transferinde hüsrana uğrayan Real Madrid'in Raheem Sterling için devreye girdiği öne sürüldü.

Yeni Erling Haaland savaş çıkardı! Tüm Almanya bu transferi konuşuyor

REAL MADRİD MBAPPE HEZİMETİNİ UNUTTURMAK İSTİYOR

Aksam.com.tr'nin İngiliz basınından aktardığı habere göre Real Madrid, Raheem Sterling transferiyle taraftarlarına Mbappe hezimetini unutturmak istiyor. Haberde Raheem Sterling'in 2017 yılında verdiği bir röportaja değinilirken oyuncunun La Liga'da oynamak istediği hatırlatıldı. Haberin detayında Raheem Sterling ile Real Madrid'in yanı sıra Inter, Juventus, Bayern Münih ve Arsenal'in de ilgilendiği bilgisi verildi.

RAHEEM STERLİNG'İN MANCHESTER CİTY KARNESİ

Bu sezon Manchester City ile tüm kulvarlarda 47 maça çıkan Sterling 17 gol, 9 asistlik performans sergiledi. 1 yıl daha sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki futbolcunun güncel piyasa değeri 85 milyon euro.

aksam.com.tr

Zehra Güneş dünya tarihine geçti! Türk kadının inanılmaz rekoru: Dev başarı