• 16 Şubat 2022 Çarşamba 12:16
  • |
  • Son Güncelleme:

Ve Mesut Özil sessizliğini bozdu! Fenerbahçe'de herkes ayrılık bekliyordu

Fenerbahçe'nin sahalardan uzak yıldızı Mesut Özil, "Ekstra çalışmalarla hazırlandım. Güzel günler yaşamak ve yaşatmak için sonunda dönüyorum." diyerek müjdeyi verdi. Mesut Özil hakkında Ali Koç'la takıştığı ve takımdan ayrılacağı konuşuluyordu.

Ve+Mesut+%C3%96zil+sessizli%C4%9Fini+bozdu%21;+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+herkes+ayr%C4%B1l%C4%B1k+bekliyordu

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldızı, 19 Ocak'ta oynanan Altay maçından beri sahalardan uzak kaldı. Belinde ağrıları bulunan Mesut Özil'e anestezi altında faset eklem enjeksiyonu yapılmıştı. Bu nedenle Antalya kampına katılamayan ve evde tedavisini sürdüren tecrübeli oyuncu, bir süredir bireysel çalışmalar yapıyordu. Mesut, sonunda önceki gün yapılan idmanla birlikte takıma katıldı.

Fanatik'te yer alan haberde, geri dönmenin mutluluğunu yaşayan yıldız futbolcu, "Büyük bir şanssızlık yaşadım. Oynayamamak canımı çok sıktı. Ancak sıkıntılı günleri arkamda bıraktım. Ekstra çalışmalarla hazır hale geldim. Sonunda arkadaşlarıma katıldım. Güzel günler yaşamak ve yaşatmak için dönüyorum." ifadelerini kullandı.

Nihat Özdemir resmen açıkladı: Süper Lig Televizyonu mu geliyor?

"BİRLİKTE SAVAŞACAĞIZ"

Mesut Özil, taraftarın önüne çıkmak ve takıma katkı vermek için sabırsızlandığını söyledi. Başarılı futbolcu, "Şu anda ligde belki istediğimiz konuma değiliz. Ancak alacağımız seri galibiyetlerle hızla üst sıralara tırmanma şansımız var. Daha da önemlisi, Slavia Prag'ı geçerek Avrupa'da yolumuza devam edebiliriz. Hep birlikte bunun için sonuna kadar savaşacağız." diye konuştu.

Okan Buruk derken Galatasaray'ın yeni teknik direktörü... Luis Campos onu getiriyor