• 20 Nisan 2022 Çarşamba 19:58
  • |
  • Son Güncelleme:

Ve Fenerbahçe'nin Eren Elmalı transferi için resmi açıklama geldi

Fenerbahçe'nin Eren Elmalı için Kasımpaşa ile görüşmelere başladığı ve Lacivert-Beyazlıların 6 milyon euro talep ettiği öne sürülmüştü. Eren Elmalı transferi için oyuncunun menajeri Erkut Söğüt'ten açıklama geldi. Söğüt, söz konusu haberleri yalanladı ve “Fenerbahçe'nin bir teklifi yok” dedi.

Ve+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+Eren+Elmal%C4%B1+transferi+i%C3%A7in+resmi+a%C3%A7%C4%B1klama+geldi

Yeni sezon için transfer girişimlerine başlayan Fenerbahçe, Kasımpaşa'nın 21 yaşındaki sol beki Eren Elmalı için görüşmelere başladığı öne sürüldü ancak bu iddialar üzerine açıklama geldi.

Fenerbahçe'nin Eren Elmalı'nın menajeri Erkut Söğüt ile ilk görüşmeyi yaptığı iddiası sosyal medyada konuşulurken, Kasımpaşa'nın ise 6 milyon euro bonservis bedeli talep ettiği öne sürüldü. Kasımpaşa ile transfer için görüştüğü iddia edilen Eren Elmalı'nın menajeri Erkut Söğüt, bu haberlerin asılsız olduğunu açıkladı.

Eren Elmalı'nın menajeri Erkut Söğüt, Radyospor'a yaptığı açıklamada "Kasımpaşa ile bugün görüştüm ama böyle bir şey yok. Teklif de yok. Benim bu konuyla ilgili bir açıklamam da olmadı." ifadelerini kullandı.

Bu sezon ligde 29 maça çıkan Eren, 3 de asist yapma başarısı gösterdi.