• 15 Nisan 2022 Cuma 00:28
  • |
  • Son Güncelleme:

Ve Erling Haaland transferi hayırlı olsun! Rakam belli oldu: İnanılmaz maaş

Erling Haaland'da transfer düğümü çözülüyor. Manchester City, Real Madrid ve PSG'nin kıran kırana transfer yarışına girdiği Erling Haaland'ın İngiliz deviyle 30 milyon euro maaş karşılığında anlaştığı belirtildi. Bir başka kaynakta ise PSG'nin Kylian Mbappe ile el sıkışması sonrası yarışta geri düştüğü belirtilirken, Real Madrid ile Manchester City'nin transferde baş başa kaldığı kaydedildi. Fabrizio Romano da Pep Guardiola'nın süper golcü için ‘Ne pahasına olursa olsun alın. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmamıza yardımcı olacak kesin bir transfer' dediğini öne sürdü.

aksam.com.tr
Ve+Erling+Haaland+transferi+hay%C4%B1rl%C4%B1+olsun%21;+Rakam+belli+oldu:+%C4%B0nan%C4%B1lmaz+maa%C5%9F

Ve Erling Haaland'ın yeni takımı sonunda belli oluyor. Mirror; Manchester City, Real Madrid, PSG, Barcelona ve Manchester United'ın peşinde olduğu Erling Haaland'ın kararını önümüzdeki 2 hafta içinde vereceğini yazdı. Öte yandan Pep Guardiola'nın golcü futbolcunun transferi için Manchester City yönetimine baskı yaptığı ve 'Ne pahasına olursa olsun alın. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmamıza yardımcı olacak kesin bir transfer' dediği öne sürüldü. İşte detaylar...

"ERLING HAALAND REAL MADRID'IN BİR NUMARALI HEDEFİ HALİNE GELDİ"

Mirror, Erling Haaland'a en yakın kulübün Manchester City olduğunu iddia ederken, İngiliz ekibinin oyuncuya haftada 500 bin sterlinden fazla ücret ödemeye hazır olduğu belirtildi. Öte yandan Eurosport ise Real Madrid'in, PSG'nin Kylian Mbappe ile yeni sözleşme konusunda anlaşma sağlaması üzerine gözünü tamamen Erling Haaland'a çevirdiğini yazdı. Haber detayında Haaland'ın Real Madrid'in bir numaralı hedefi haline geldiği ve transferde Manchester City ile kıran kırana bir yarışa girileceği aktarıldı.

'MANCHESTER CITY ERLING HAALAND İLE ANLAŞTI' İDDİASI

Bu arada ünlü İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio, Manchester City'nin Erling Haaland ile yıllık 30 milyon euroluk ücret karşılığında anlaşma sağladığını dile getirdi. Haberde Borussia Dortmund'a 75 milyon euro serbest kalma bedeli ve Erling Haaland'ın menajeri Mino Raiola ile babası Alf-Inge'ye toplam 70 milyon euro komisyon ödeneceği bilgisi verildi.

PEP GUARDIOLA: NE PAHASINA OLURSA OLSUN ONU ALIN

Son olarak Fabrizio Romano'nun geçtiği habere göre ise Pep Guardiola'nın Erling Haaland transferi için Manchester City yönetimine 'ne pahasına olursa olsun onu alın' dediği öne sürüldü. Haberde Guardiola'nın Haaland'ı Şampiyonlar Ligi'ni kazanmalarına yardımcı olarak kesin bir transfer olarak gördüğü aktarıldı.

TOPLAM MALİYETİ 200 MİLYON EUROYU GEÇECEK

Öte yandan Fabrizio Romano, Erling Haaland transferinin serbest kalma maddesi, oyuncunun ücreti, menajer ücretleri ve diğer ödemeler dahil toplam 200 milyon euronun üzerinde bir rakama mâl olacağını yazdı.

aksam.com.tr

Ve Okan Buruk resmen açıklandı! Aylardır süren kampanya sonuç verdi

Güle güle Merih Demiral! Yerine gelecek isim bile belli oldu

Flaş! Ali Koç 7 milyon euroyu reddetti, İsmail Kartal 'gönderin gitsin' dedi