• 11 Kasım 2021 Perşembe 08:00
  • |
  • Son Güncelleme:

Ve beklenen oldu! Fenerbahçe'de bir ayrılık daha: "Ocakta giderim"

Ve beklenen oldu! Fenerbahçe'de bir ayrılık daha: "Ocakta giderim"
AKŞAM

Fenerbahçe'nin Sloven yıldızı Miha Zajc, ülke basınına yaptığı açıklamada, devre arası transfer döneminde teklif aldığı takdirde en doğru olanı seçeceğini söyledi.

Fenerbahçe'nin yıldız ismi Miha Zajc, Slovenya'nın Slovakya ve Güney Kıbrıs ile oynayacağı Katar 2022 Dünya Kupası Eleme maçlarına katılmak üzere milli takım kampına katıldı. Burada ülke basınına açıklamalarda bulunan 27 yaşındaki oyuncu, Fenerbahçe'deki geleceğine dair de konuştu. Kendisine yöneltilen transfer sorusuna yanıt veren Zajc, şu ifadeleri kullandı: "Şu anda onu düşünmüyorum. Sezonun bu bölümünün bitmesi gerekiyor ve aralık ve ocakta neyin, nasıl olacağını göreceğiz. Ama kendimi bir yere zorlamak istemiyorum. Teklifler olacaksa, doğru olanı seçerim. Dünyanın geri kalanı da size daha iyi finansal fırsatlar sunuyor, ancak sizi bir yere zorlamıyor."

Enner Valencia'ya Premier Lig'den kanca! Teklifleri de hazır...

"DAHA İYİ SONUÇLAR ELDE EDECEĞİZ"

Zajc, Slovenya Milli Takımı'nın durumu hakkında da konuştu ve "Bir süredir birlikteyiz, bu yüzden birbirimizi daha iyi tanıyoruz ve bence koordinasyon daha iyi. Bu sonuçlara yansımayabilir ama bu yönde devam etmeliyiz. Düzeltmemiz gereken birkaç şey var ama bu bir süreç. Yaptığımız şeye odaklanmalı, teknik heyete güvenmeliyiz ve o zaman daha da iyi sonuçlar elde edeceğiz." dedi.

Kale Berke'nin

Tisserand şoku