• 14 Ocak 2022 Cuma 12:18
  • |
  • Son Güncelleme:

'Türkiye'ye döner misin?' Fatih Terim'in transfer hayaliydi

Galatasaray'da Fatih Terim'in transfer hayali olan Trezeguet defteri yeniden açıldı. Sarı-Kırmızılılar, Fatih Terim döneminde de istediği ancak transferini gerçekleştiremediği Trezeguet için tekrar harekete geçti. Galatasaray yönetimi, Mısırlı futbolcuya ‘Türkiye'ye döner misin?' diye haber gönderdi.

Fanatik
%E2%80%99T%C3%BCrkiye%E2%80%99ye+d%C3%B6ner+misin?%E2%80%99+Fatih+Terim%E2%80%99in+transfer+hayaliydi

Fatih Terim ile yollarını ayıran Galatasaray, tecrübeli teknik adamın transfer hayali olan Trezeguet için tekrar harekete geçti. Galatasaray yönetimi Trezeguet'ye 'Türkiye döner misin?' diye haber gönderdi. Oyuncuyla anlaşma sağlanması halinde Aston Villa ile pazarlıklar başlayacak.

GALATASARAY'DAN TREZEGUET'YE: TÜRKİYE'YE DÖNER MİSİN?

Galatasaray 'da bir kez daha gündeme gelen Mısır'lı kanat oyuncusunun transferiyle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray yönetimi, bir dönem Kasımpaşa forması giyen ve İngiltere'nin Aston Villa takımına transfer olan Trezequet'ye "Türkiye'ye döner misin?" diye haber gönderdi. Anlaşma sağlanırsa kulüpler pazarlığa başlayacak.

'Senden anlayış bekliyoruz' Domenec Torrent'ten şok eden Fernando Muslera kararı

1,5 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ VAR

Sarı-Kırmızılı yönetim daha sonra transfer için kaynak yaratmaya çalışacak. 2019'da Kasımpaşa'dan Aston Villa'ya 10 milyon Euro'ya transfer olan 27 yaşındaki oyuncu, sağ kanat ve forvet arkası oynayabiliyor. Trezeguet'in 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

24 saat geçmeden gönderildi! Galatasaray'da büyük kriz! Paylaşımları ortaya çıkınca...