• 21 Mart 2022 Pazartesi 00:01
  • |
  • Son Güncelleme:

Tümer Metin 'olmuyor' dedi ve ayrılığı açıkladı! Fenerbahçelileri en çok heyecanlandıran transferdi

Ünlü futbol yorumcusu Tümer Metin, Fenerbahçe'nin Konyaspor zaferini değerlendirdi. Mesut Özil e yüklenen Tümer Metin, "Mesut Özil başka bir ligde olabilir ama burada artık çok" ifadelerini kullandı.

Tivibu Spor
T%C3%BCmer+Metin+%E2%80%99olmuyor%E2%80%99+dedi+ve+ayr%C4%B1l%C4%B1%C4%9F%C4%B1+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1%21;+Fenerbah%C3%A7elileri+en+%C3%A7ok+heyecanland%C4%B1ran+transferdi

Eski futbolcu ve spor yorumcusu Tümer Metin, Mesut Özil'in performansını eleştirdi. Metin, Tivibu Spor'da Fenerbahçe- İttifak Holding Konyaspor maçını değerlendirdi. Tecrübeli yorumcunu Mesut Özil'e yüklendiği konuşmasında yıldız orta sahanın Fenerbahçe'de miadını doldurduğunu iddia etti.

Ali Akman'dan müthiş başarı! Herkes bunu konuşuyor

"MESUT ÖZİL OYNAMAK İSTİYOR MU?"

Tümer Metin, Mesut Özil'in Konyaspor maçında ortaya koyduğu performans ile ilgili, "Bu tip kadroların Crespo'ya ihtiyacı olur. İrfan Can geri koşmak istemiyor. Pelkas da aynı. Arda top bizdeyken oynamak istiyor. Mesut oynamak istiyor mu emin değilim. Böyleyken biri top rakipteyken bir reaksiyon göstermek zorunda. Bu oyuncular gölge markajı yaparlar. Gözle markaj yaparlar. Topla rakip arasına girmeye çalışırsın." ifadelerini kullandı.

Miguel Crespo: Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum

"MESUT ÖZİL, FENERBAHÇE'DE ARTIK ÇOK ZOR"

Tümer Metin, Mesut Özil'i takımda kalmasının zor olduğunu belirterek, "Mesut'un üst üste oynadığı 10 maç yok galiba. Yaş 30'u aştıktan sonra makine niye işliyor? Cristiano Ronaldo makinası, yani sürekli aynı ritimde aynı tempoda. Vücudu hazır bir şekilde tepki gösteriyor ona. Ritmi kaybettiğinde ancak 15-20 maç oynarsan melekeler yerine gelir. Mesut başka bir ligde olabilir. Ama burada artık çok zor." dedi.

Dimitris Pelkas 3 puanı getiren golünü anlattı: Gol atmak için vurdum