• 26 Ocak 2022 Çarşamba 09:35
  • |
  • Son Güncelleme:

Trabzonspor'da olan Abdülkadir Ömür'e oldu!

Trabzonspor'da kadroya yeni isimlerin katılması şampiyonluk yolunda avantaj sağlasa da, takımdaki oyuncular için kırmızı alarm anlamına geldi. Bu sıkıntıyı yaşayan isimlerden birisi de Abdülkadir Ömür oldu. Edin Visca sonrası Abdülkadir Ömür'ün pabucu dama atıldı...

Trabzonspor%E2%80%99da+olan+Abd%C3%BClkadir+%C3%96m%C3%BCr%E2%80%99e+oldu%21;

Edin Visca'nın gelişinin ardından hücum gücü yükselirken, teknik direktör Abdullah Avcı'nın işi zorlaştı.

En zor seçimini sağ kanatta yapacak olan tecrübeli çalıştırıcının şu anki 11'ine bakıldığında Visca ilk tercih olarak gözüküyor. Bu durumda ilk yarıda önemli katkı yapan Abdülkadir Ömür dışarıda kalacak. Edin Visca'nın gelişinin ardından hücum gücü yükselirken, teknik direktör Abdullah Avcı'nın işi zorlaştı.

En zor seçimini sağ kanatta yapacak olan tecrübeli çalıştırıcının şu anki 11'ine bakıldığında Visca ilk tercih olarak gözüküyor. Bu durumda ilk yarıda önemli katkı yapan Abdülkadir Ömür dışarıda kalacak.

5 GOLE DOĞRUDAN KATKI

Teknik direktör Abdullah Avcı, Galatasaray maçında taraftarların protesto ettiği Abdülkadir Ömür'den vazgeçmemiş ve yıldız futbolcuyu geri kazanmıştı.

22 yaşındaki futbolcu daha sonraki karşılaşmalarda 4 gol, 1 asistle 5 gole doğrudan katkı vermişti.

Bu başarıya rağmen bordo-mavili oyuncu, Nwakaeme-Bakasetas-Edin Visca üçlüsünden birisinin sakatlanması ya da cezalı duruma düşmemesi halinde kulübenin yolunu tutacak.

(Milliyet)