• 6 Ocak 2021 Çarşamba 09:23
  • |
  • Son Güncelleme:

Trabzonspor, Enzo Perez'in transferi için görüşmelere başladı

Orta sahada merkeze en az 2 transfer yapmak isteyen Trabzonspor, dün Berat Özdemir'i kadrosuna katmıştı. Bordo-Mavililerin peşinde olduğu diğer isimse River Plate forması giyen Enzo Perez. Abdullah Avcı'nın ‘Takıma liderlik edecek deneyimli birini almalıyız' raporu sonrası yönetim, deneyimli futbolcu için girişimlerine başladı. İlk temasların olumlu sonuçlandığı öğrenildi.

Trabzonspor,+Enzo+Perez%E2%80%99in+transferi+i%C3%A7in+g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fmelere+ba%C5%9Flad%C4%B1

Karadeniz devi, Trondsen'in sakatlığı, Abdulkadir Parmak'ın da ayrılma ihtimaline karşı orta sahaya en az 2 transfer yapmayı planlıyor. Bu doğrultuda Berat'la birlikte merkeze bir ismi daha katmak isteyen Fırtına'da, Arjantin ekibi River Plate forması giyen Enzo Perez gündeme gelmişti. Avcı da yönetime "Takıma liderlik edecek deneyimli birini almalıyız" raporunu sununca, 34 yaşındaki futbolcu için görüşmeler hızlandırıldı.

İLK GÖRÜŞMELER OLUMLU

Deneyimli futbolcu için temaslar sıklaşırken, görüşmelerin ilk etapta olumlu devam ettiği öğrenildi. River Plate ile 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan tecrübeli orta sahanın bonservisi için iki kulüp arasında pazarlıkların sürdüğü de gelen haberler arasında.

(Fanatik)