• 3 Ağustos 2020 Pazartesi 12:44
  • |
  • Son Güncelleme:

Trabzonspor, Aston Villa'nın ön liberosu Marvelous Nakamba için harekete geçiyor

Trabzonspor, Aston Villa'nın 26 yaşındaki ön liberosu Marvelous Nakamba'yı satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor. Zimbabveli futbolcunun takımdan ayrılmak istemesi transferin önünü açıyor.

Fanatik
Trabzonspor,+Aston+Villa%E2%80%99n%C4%B1n+%C3%B6n+liberosu+Marvelous+Nakamba+i%C3%A7in+harekete+ge%C3%A7iyor

Bordo-Mavililer, bu sezon şampiyonluğu son haftalarda kaybetse de gelecek sezon işini şansa bırakmayacak. Obi Mikel’in gidişi sonrasında bir türlü aradığı adamı bulamayan Fırtına, sezon sonuna kadar bir türlü bu bölgedeki açığı kapatamamıştı. Şimdi ise Fırtına, orta sahadaki transfer çalışmalarını harıl harıl sürdürüyor. Buna göre Trabzonspor’un listesindeki ilk isim Marvelous Nakamba. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Aston Villa'nın formasını giyen 26 yaşındaki yıldızın 4 senelik sözleşmesi bulunuyor. Ancak Zimbabveli oyuncu takımdan ayrılmak istediğini yönetime iletti.

TRABZONSPOR SATIN ALMA OPSİYONUYLA İŞİ BİTİRMEK İSTİYOR

Nakamba için devreye giren Trabzonspor’u düşündüren konu ise Nakamba’nın bonservisi. Geçen sezonun başında 12 milyon Euro bedelle Aston Villa’ya transfer olan Nakamba için bir formül üretilmeye çalışıyor. Trabzonspor Yönetimi ise yıldız oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamanın peşinde. Bu transferle ilgili olarak önümüzdeki günlerde resmi adımların atılması bekleniyor.