• 4 Ocak 2022 Salı 23:04
  • |
  • Son Güncelleme:

Tam imza atacakken bir telefonla transferden vazgeçirdi! Burak Elmas ve Ali Koç...

Fenerbahçe Beko, Galatasaray'dan Melo Trimble'ı transfer etmek üzereyken Burak Elmas araya girdi. Ali Koç'u telefonla arayan Burak Elmas, Fenerbahçe'yi Melo Trimble transferinden vazgeçirdi. Ali Koç da ciddi anlamda oyun kurucuya ihtiyaçları olmasına rağmen ezeli rakibine bu jesti yaptı.

Takvim
Tam+imza+atacakken+bir+telefonla+transferden+vazge%C3%A7irdi%21;+Burak+Elmas+ve+Ali+Ko%C3%A7...

Fenerbahçe'nin Melo Trimble transferine Burak Elmas engel oldu. Galatasaray'da forma giyen ABD'li point guard Melo Trimble'ın 'Euroleague çıkış maddesi'ni kullanmak üzere olan Fenerbahçe Beko, Burak Elmas'a takıldı. Ali Koç'u telefonla arayan Elmas, Sarı-Lacivertlileri transferden vazgeçirdi.

BURAK ELMAS ALİ KOÇ'U MELO TRIMBLE TRANSFERİNDEN VAZGEÇİRDİ

Burak Elmas Ali Koç'un telefonla arayıp transferden vazgeçirdi. Üstelik Başkan Ali Koç, Fenerbahçe Beko'nun ciddi anlamda oyuncu kurucuya ihtiyacı olduğu bir sırada bu jesti yaptı. ABD'li yıldız bu şekilde Fenerbahçe Kulübü'nün kapısından dönmüş oldu.

Vitor Pereira'nın vazgeçilmezi gönderiliyor! Her maç ilk 11 oynatmıştı, Fener'den şok karar

TARAFTARLAR BU YAKINLAŞMAYI DOĞRU BULMUYOR

İki kulüp arasındaki bu yakınlaşmayı doğru bulmayanlar da az değil. Bu durum özellikle taraftarların sanal alemdeki yorumlarından anlaşılmakla birlikte geçtiğimiz günlerde Galatasaraylı yönetici Rezan Epözdemir, görevinden istifa ettiğini açıkladığı basın toplantısında "Galatasaray ile Fenerbahçe dost olamaz" ifadesini kullanmıştı.

Aslında 6 ay önce geliyordu! Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu