• 3 Mayıs 2021 Pazartesi 09:03
  • |
  • Son Güncelleme:

Son dakika transfer haberi: Vedat Muriqi Fenerbahçe'ye dönmek için Emre Belözoğlu'nu aradı

Fenerbahçe'nin sezon başında astronomik rakamla Lazio'a gönderdiği Vedat Muriqi, teknik sorumlu Emre Belözoğlu'nu arayarak geri dönmek istediğini belirtti. Belözoğlu konuyu yönetime iletirken Sarı-Lacivertlilerin makul bir kiralama teklifiyle Lazio'nun kapısını çalacağı belirtiliyor. Kanarya, Kosovalı forvetin maaşını ödemeye de razı.

Son+dakika+transfer+haberi:+Vedat+Muriqi+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+d%C3%B6nmek+i%C3%A7in+Emre+Bel%C3%B6zo%C4%9Flu%E2%80%99nu+arad%C4%B1

Fenerbahçe'de yeni sezon için yapılacak transferler masaya yatırılırken önemli bir gelişme yaşandı.

MURIQI, BELÖZOĞLU'NU ARADI

Geçen yıl Fenerbahçe'den Lazio'ya transfer olan Vedat Muriqi, sportif direktör ve teknik sorumlu Emre Belözoğlu'nu telefonla aradı ve Sarı-Lacivertli kulübe dönmek istediğini söyledi.

"BENİ TEKRAR ARANIZDA GÖRMEK İSTERSENİZ HAZIRIM"

Vedat Muriqi'nin Belözoğlu'na "İstediğim ortamı bulamadım. Daha fazla ısrar etmenin çok da bir anlamı yok. Eğer beni tekrar aranızda görmek isterseniz, ben hazırım" dediği ifade edildi.

BELÖZOĞLU YÖNETİME İLETTİ

Emre Belözoğlu'nun da Vedat Muriqi'ye çok olumlu yaklaştığı ve konuyu yönetimle paylaştığı da gelen haberler arasında ancak Vedat için satın alma değil kiralama seçeneği masada olacak.

FENER YILLIK ÜCRETİNİ ÖDEYECEK

UEFA ile FFP anlaşması devam eden Fenerbahçe'nin, Vedat'ın yıllık ücretini vermeyi kabul edeceği, makul bir kiralama fiyatı ile Lazio'nun kapısını çalacağı da gelen haberler arasında.

SADECE 7 MAÇTA İLK 11 OYNAYABİLDİ

Vedat Muriqi, Lazio formasıyla 29 resmi maçta toplam 2 gole imza attı. Kosovalı golcü sadece 7 kez 11'de şans buldu.

(Takvim)