• 14 Temmuz 2021 Çarşamba 18:23
  • |
  • Son Güncelleme:

Son dakika Trabzonspor haberleri... Ekuban'ı isteyen Saint-Etienne'e Trabzonspor, Miguel Trauco ile cevap verdi

Son dakika Trabzonspor haberleri... Saint-Etienne, Caleb Ekuban'ın transferi için Trabzonspor'un kapısını çalarken; Bordo-mavililer, Fransız ekibinin sol beki Miguel Trauco'nun transferinde önemli bir aşama kaydetti.

Son+dakika+Trabzonspor+haberleri...+Ekuban%E2%80%99%C4%B1+isteyen+Saint-Etienne%E2%80%99e+Trabzonspor,+Miguel+Trauco+ile+cevap+verdi

Trabzonspor 'da yeni sezon öncesi sol bek transferi adına çalışmalar tam gaz sürüyor. Bordo-mavililer, Caleb Ekuban için Saint-Etienne ile görüşürken sol bek transferi bir kez daha gündeme geldi ve Trabzonspor, bu doğrultuda listesinde yer alan Miguel Trauco'nun transferi adına önemli aşama kaydetti.

Fanatik'in Peru basınından aktardığına göre Trabzonspor, hem Saint-Etienne hem de Trauco için cazip bir teklif sundu. Trauco'nun bonservisini almak isteyen Trabzonspor, oyuncuya da kazançlı bir sözleşme teklif etti.

Saint-Etienne'den yıllık 850 bin Euro civarında kazandığı belirtilen Trauco için Trabzonspor'un 1 milyon Euro'nun üzerinde bir yıllık ücret önerdiği belirtiliyor. Söz konusu teklifin Trauco için reddedilemeyecek cinsten olduğu ifade edilmekte.