• 9 Nisan 2021 Cuma 17:02
  • |
  • Son Güncelleme:

Son dakika haberi: Fatih Karagümrük, Emre Çolak'ın sözleşmesini feshetti

Son dakika haberi: Fatih Karagümrük, Emre Çolak'ın sözleşmesini feshetti

Fatih Karagümrük'te Galatasaray maçı öncesi son dakika gelişmesi yaşanıyor. İstanbul ekibinde Borini ve Biglia'nın koronavirüse yakalanmasının ardından Emre Çolak'la ilgili de flaş bir gelişme yaşandı. Tecrübeli futbolcu, Fatih Karagümrük'ün yeni sözleşme teklifini kabul etmeyince oyuncuyla karşılıklı anlaşarak sözleşme feshi yapıldı. Resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor.

Fatih Karagümrük'te Galatasaray maçı öncesi Fabio Borini ve Lucas Biglia'nın koronavirüs testi pozitif çıkarken, geçtiğimiz günlerde kadro dışı bırakılan Emre Çolak'la da karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı.

YENİ SÖZLEŞME TEKLİFİNİ KABUL ETMEYİNCE YOLLAR AYRILDI

Fatih Karagümrük devre arasında kadrosuna kattığı Emre Çolak'ı kısa süre önce sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle kadro dışı bırakmıştı. İstanbul kulübü kadro dışı olmasına rağmen 29 yaşındaki orta saha oyuncusuna yeni sözleşme teklifinde bulundu. Emre Çolak ise yeni sözleşme teklifini kabul etmedi. Bunun üzerine Fatih Karagümrük Emre Çolak ile karşılıklı anlaşarak sözleşmeyi fesih yaptı.

RESMİ AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Fatih Karagümrük'ten kısa süre içinde resmi açıklamanın gelmesi bekleniyor.

Emre Çolak Fatih Karagümrük formasıyla bu sezon 9 maçta süre almış 1 de asist yapmıştı.

(Fanatik)