• 5 Eylül 2021 Pazar 14:57
  • |
  • Son Güncelleme:

Son dakika Galatasaray transfer haberleri... Fatih Terim ile Rui Costa arasında Gedson Fernandes zirvesi

Son dakika Galatasaray transfer haberleri... Orta sahanın ortasına takviye yapmak için çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Gedson Fernandes'i ne pahasına olursa olsun kadrosuna katmak istiyor. Fakat oyuncunun kulübü Benfica, genç futbolcusunu kiralık göndermeye yanaşmaması transferi çıkmaza sokuyor.

Son+dakika+Galatasaray+transfer+haberleri...+Fatih+Terim+ile+Rui+Costa+aras%C4%B1nda+Gedson+Fernandes+zirvesi

Galarasaray, Gedson Fernandes'i istiyor; Benfica kiralık göndermeye yanaşmıyor.

İşte tam da bu noktada devreye giren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, eski öğrencisi olan ve geçen sezonun devre arasında gerçekleşen operasyona destek sağlayan Benfica'nın sportif direktörü Rui Costa ile görüştü.

Galatasaray'a hazırlık maçında şok! 9 dakikada 3 gol...

"KİRALIK VERMEYİZ"

Fanatik'in haberine göre Terim, Rui Costa'ya Gedson Fernandes'i kadroda düşünüp düşünmediklerini tekrar sordu. Costa'nın ise kiralama formülüne şimdilik sıcak bakılmadığını ilettiği, ancak bir açık kapı bıraktığı öğrenildi.

10 MİLYON EUROLUK PAKET

Başkan Burak Elmas da görüşmelerde bizzat devreye girerek, yeni 10 milyon euroluk teklif paketini Benfica'ya sunmak üzere kolları sıvadı. Her ne kadar genç yıldız Şampiyonlar Ligi kadrosuna dahil edilse de, takımına geri döndüğünden bu yana istediği süreleri alamaması, bazen kulübeden dahi çıkamaması sebebiyle bu transferi en az Terim kadar istiyor.

Gheorghe Hagi'den Alex de Souza sorusuna yanıt: Ben tarihi sahanın içinde yazdım

YİNE GÖRÜŞÜLECEK

Başkan Burak Elmas, transferin son günü olan 8 Eylül'e kadar Benfica ile görüşerek tüm şartları zorlayacak. Zorunlu satın almalı kiralama, 10 milyon Euro'nun taksitli ödeme planı gibi seçenekler de masada olacak.

Son dakika Galatasaray transfer haberleri... Galatasaray'da beklenmedik ayrılık! Cimbom'un Caulker'ı oldu