• 19 Temmuz 2021 Pazartesi 18:28
  • |
  • Son Güncelleme:

Son dakika Galatasaray transfer haberi... Maaşınız yüksek istenmiyorsunuz! Galatasaray'da görüşülen isimler belli oldu

Son dakika Galatasaray transfer haberi... Galatasaray Başkanı Burak Elmas düzenlediği basın toplantısında transferler kadar gidecekler konusunda da açıklamada bulundu. Elmas, 4 futbolcunun ayrılması için birebir görüştüğünü söylerken o isimlerin kim olduğu da belli oldu.

Son+dakika+Galatasaray+transfer+haberi...+Maa%C5%9F%C4%B1n%C4%B1z+y%C3%BCksek+istenmiyorsunuz%21;+Galatasaray%E2%80%99da+g%C3%B6r%C3%BC%C5%9F%C3%BClen+isimler+belli+oldu

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, takımdan ayrılmak zorunda olan 4 isim hakkında açıklamalarda bulundu.

Burak Elmas, 4 futbolcu ile bizzat görüşme yaptığını ve takımdan ayrılmalarını istediğini, transfer teklifi almaları halinde değerlendirmeleri gerektiğini dile getirdi.

Sporx'te yer alan habere göre, Başkan Elmas'ın birebir görüşme yaptığı 4 ismin Galatasaray'ın en yüksek maaş alan 5 futbolcusundan 4'ünün olduğu belirlendi. O isimler; Radamel Falcao, Mbaye Diagne, Ryan Babel ve Sofiane Feghouli,

Falcao: 5 milyon euro.

Feghouli: 3 milyon 850 bin euro.

Babel: 2 milyon 500 bin euro.

Diagne: 2 milyon 400 bin euro.

Elmas düzenlediği basın toplantısında "Takımdan ayrılması mecbur olan oyuncularımızın bazılarıyla birebir ben görüştüm, başkan olarak bu tebligatları ben yaptım. Sayısını söylemeyeyim, futbolcularımıza saygısızlık olmasın ama durum bu." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Galatasaray haberleri... Burak Elmas'tan transfer açıklaması

Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki kavga büyüyor! 'Büyük acizlik'