• 21 Ağustos 2021 Cumartesi 21:03
  • |
  • Son Güncelleme:

Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri... Anlaşmanın sağlandığı iddia edilmişti... Fenerbahçe'den Alexander Sörloth yalanlaması

Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri... Fenerbahçe'nin RB Leipzig forması giyen eski Trabzonsporlu Alexander Sörloth'un transferi için anlaşmaya vardığı iddia edilmişti, sarı-lacivertliler konuya ilişkin bir açıklama yayınlayarak iddiaları yalanladı.

Son+dakika+Fenerbah%C3%A7e+transfer+haberleri...+Anla%C5%9Fman%C4%B1n+sa%C4%9Fland%C4%B1%C4%9F%C4%B1+iddia+edilmi%C5%9Fti...+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99den+Alexander+S%C3%B6rloth+yalanlamas%C4%B1

Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri... Fenerbahçe'nin RB Leipzig forması giyen Alexander Sörloth'un transferi konusunda büyük gelişme kaydettiği ve sarı-lacivertlilerin, RB Leipzig ile her konuda anlaşma sağladığı haberini yalanladı.

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada "Bu akşam saatlerinde gündeme düşen 'Fenerbahçe, Sörloth'u 15 milyon euroluk zorunlu satın alma maddesiyle kiralamak için Leipzig'le anlaştı. Her an imza atılabileceği öğrenildi.' haberi doğru değildir. Taraftarımızdan ricamız bu haberi dikkate almamalarıdır." satırlarına yer verildi.