• 6 Haziran 2021 Pazar 09:47
  • |
  • Son Güncelleme:

Son dakika Fenerbahçe transfer haberi: Inter, Altay Bayındır için resmi hamlesini yaptı

Son dakika Fenerbahçe haberleri… Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır'ın talipleri artıyor. Genç file bekçisi için Milan ve Juventus'un ardından Inter de sıraya girdi. Serie A şampiyonu, Sarı-Lacivertlilere resmi ilgi mektubu gönderip Altay'ın fiyatını sordu. Başkan Ali Koç geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada reddedilemeyecek bir teklif gelmemesi halinde Altay Bayındır, Ozan Tufan, Pelkas gibi isimleri satmak istemediklerini açıklamıştı. İşte detaylar…

Son+dakika+Fenerbah%C3%A7e+transfer+haberi:+Inter,+Altay+Bay%C4%B1nd%C4%B1r+i%C3%A7in+resmi+hamlesini+yapt%C4%B1

Fenerbahçe'de son dakika transfer gelişmesi yaşanıyor.

FENERBAHÇE HENÜZ MEKTUBA YANIT VERMEDİ

23 yaşındaki milli kalecinin transferine üçüncü bir İtalyan devi de resmi olarak dahil oldu. Inter, Altay için resmi ilgi mektubu gönderdi. Sarı lacivertlilere satışa bakış açısıyla birlikte muhtemel bonservis bedeli soruldu. Fenerbahçe mektuba henüz yanıt vermedi. Transferde Altay Bayındır'ın da bakış açısı önemli olacak.

37 YAŞINDAKİ HANDANOVİC'İ YEDEĞE ÇEKMEK İSTİYOR

Genç file bekçisi büyük bir takıma gitmek için ayrılma konusunda ısrarcı olursa yönetim kulüplerle pazarlık yapacak. Başkan Ali Koç'un son derece kritik olan bu yılda kale gibi önemli bir bölgede değişim yapmak istemediği gelen bilgiler arasında. Inter ise 37 yaşında olan Samin Handanovic'i yedeğe çekip genç ve dinamik bir takviye yapmak istiyor.

ELİNİ KIRDI, PES ETMEDİ

Fenerbahçe ile geçen sezon 35 resmi maça çıkan Altay, 31 gol yedi. Elini kırmasına ve ameliyat olmasına rağmen sezonun son mücadelesine yetişip Şenol Güneş'ten de milli formayı almayı başardı. İki sezondur Fenerbahçe'nin formasını terleten Altay, 70 maçın 17'sinde kalesini gole kapattı.

(Sabah)