• 23 Şubat 2021 Salı 23:06
  • |
  • Son Güncelleme:

Son dakika: Dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods, trafik kazası geçirdi! Ameliyata alındı...

Son dakika haber... Tüm zamanların en başarılı golfçüsü olarak gösterilen ABD'li golfçü Tiger Woods, Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles eyaleti, Kaliforniya kentinde trafik kazası geçirdi. Woods'un menajeri Mark Steinberg'in aktardığına göre, Woods "birden fazla" bacak yaralanması yaşadı.

AA
Son+dakika:+D%C3%BCnyaca+%C3%BCnl%C3%BC+golf%C3%A7%C3%BC+Tiger+Woods,+trafik+kazas%C4%B1+ge%C3%A7irdi%21;+Ameliyata+al%C4%B1nd%C4%B1...

ABD'li ünlü golf sporcusu Tiger Woods'un, Kaliforniya'da geçirdiği trafik kazası sonrası hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

AA'nın yerel kaynaklara dayandırdığına göre, Woods'un aracı Los Angeles'ta Hawthorne Bulvarı üzerinde giderken takla atarak yoldan çıktı.

Olay yerine gelen acil kurtarma ekipleri Woods'u araçtan güçlükle çıkararak yaralı halde hastaneye kaldırdı.

BACAKLARINDAN YARALANDI

Başka aracın karışmadığı kaza ile ilgili incelemenin sürdüğü belirtildi. Aracın ciddi şekilde hasar gördüğü görülüyor.

Menajeri Mark Steinberg, Tiger Woods'un ameliyata alındığını duyururken Woods'un bacaklarından yaralandığı belirtildi.

Uzmanlar ayaklarında parçalı kırıklar olduğu belirtilen ünlü golfçünün, sağlıklı şekilde tekrar yürüyebilmesinin uzun zaman alacağını belirtiyor.

KARİYERİ BİTTİ Mİ?

Öte yandan ABD medyasına konuşan uzmanlar, 45 yaşındaki sporcunun kariyerine devam etmesinin artık imkansıza yakın olduğunu belirtiyorlar. Bu durumda Woods'un daha önce dizlerinden ve aşil tendonundan geçirdiği toplam 5 ameliyatın etkisi büyük.

Ünlü sporcunun omuz ve boyun bölgesinde de sorunlar olduğu ve kazadan sonra bunların da spor hayatına devam etmesini sağlayamayacak kadar hasar almış olabileceği belirtiliyor.

Kevin Phillips, Mbaye Diagne'yi beğendi: Kesinlikle bonservisi alınmalı