• 6 Aralık 2021 Pazartesi 13:53
  • |
  • Son Güncelleme:

Sergen Yalçın dönemi bitiyor! Ahmet Nur Çebi yeni hocayla görüştü: 'Ekibini hazırla, geliyorsun'

Beşiktaş'ta kötü gidişin faturası kesildi. Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetimin baskısına daha fazla dayanamadı ve Sergen Yalçın için ayrılık kararını aldı. Başkan Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın'ın yerine düşünülen Şenol Güneş ile ilk teması kurdu.

aksam.com.tr
Sergen+Yal%C3%A7%C4%B1n+d%C3%B6nemi+bitiyor%21;+Ahmet+Nur+%C3%87ebi+yeni+hocayla+g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC:+%E2%80%99Ekibini+haz%C4%B1rla,+geliyorsun%E2%80%99

Ligde 5 maçtır galibiyet alamayan Beşiktaş, lider Trabzonspor'dan tam 18 puan fark yemiş durumda. Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetimin yoğun baskısı sonrası teknik direktör Sergen Yalçın ile yolları ayırmaya karar verdi. Başkan Çebi, Sergen Yalçın yerine düşündüğü Şenol Güneş ile ilk teması kurdu.

TAKIMIN İPLERİNİ KAYBETTİ

Beşiktaş Yönetimi, Sergen Yalçın'ı sadece kötü sonuçlar sebebiyle değil, oyuncularını her basın toplantısında kamuoyunun önüne atmasından dolayı da göndermek istiyor. Öyle ki Beşiktaşlı futbolcular artık Sergen Hoca için oynamak istemiyor. Siyah beyazlı takımda futbolcular arası gruplaşmalar olduğu da iddia ediliyor.

BAŞKAN DAHA FAZLA DAYANAMADI

Yönetim kurulunun ısrarlarına daha fazla dayanamayan Ahmet Nur Çebi'nin, Sergen Yalçın'ın yerine düşündüğü teknik direktör Şenol Güneş ile ilk teması kurduğu öğrenildi. Kurt hocayla temasa geçen Ahmet Nur Çebi'nin, "Yakın zamanda istemesek de bir ayrılık yaşayacağız. Sizden ekibinizi hazırlamanızı ve her an işbaşı yapacakmış gibi beklemenizi istiyorum" dediği aktarıldı.

"SERGEN YALÇIN GİTMEDEN ASLA"

Başarılı teknik adam Şenol Güneş'in ise Ahmet Nur Çebi'ye, "Takımın başında Sergen Yalçın varken sizinle bu görüşmeyi yapmam etik olmaz. Benim Beşiktaş'ı ve sizi reddetmem mümkün değil ama bu yolla olmaz. Önce koltuk boşalır, sonra oturup konuşuruz" diyerek olumlu sinyal verdiği de gelen bilgiler arasında.

aksam.com.tr