• 12 Ocak 2022 Çarşamba 18:47
  • |
  • Son Güncelleme:

Serdar Gürler transferi hayırlı olsun! Galatasaray'a büyük şok! Yeni takımı...

Adı Galatasaray'la da anılan Serdar Gürler, Emre Belözoğlu'nun çalıştırdığı Başakşehir'e transfer oluyor. Turuncu-Lacivertliler, Serdar Gürler'in transferini bitirirken oyuncu bugün takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

Serdar+G%C3%BCrler+transferi+hay%C4%B1rl%C4%B1+olsun%21;+Galatasaray%E2%80%99a+b%C3%BCy%C3%BCk+%C5%9Fok%21;+Yeni+tak%C4%B1m%C4%B1...

Konyaspor formasıyla bu sezon harikalar yaratan Serdar Gürler'in yeni takımı, Emre Belözoğlu'nun çalıştırdığı Başakşehir oldu. Serdar Gürler'in adı Galatasaray'la da anılıyordu.

Başakşehir, Emre Çolak'ın ardından ikinci transferini Serdar Gürler'le yaptı. Turuncu-Lacivertliler, Serdar Gürler transferi için Konyaspor ile her konuda anlaşma sağladı. Başarılı futbolcu bugün takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

Şenol Güneş'in yeni takımı belli oldu! 'Aldığım haber doğru' dedi ve açıkladı

LJAJIC TRANSFERİ OLMAYINCA

Turuncu-lacivertliler, Adem Ljajic'in, kulübü Beşiktaş ile fesih konusunda sıkıntılar yaşaması sebebiyle bu transferi askıya alınca Serdar Gürler'e yöneldi.

Medipol Başakşehir, Ljajic transferinden vazgeçmiş durumda. Bundaki en önemli etken de Sırp futbolcunun, Beşiktaş ile fesih işlemlerinde ortak bir noktada buluşamaması.

SERDAR GÜRLER'İN KONYASPOR İSTATİSTİKLERİ

Konyaspor formasıyla bu sezon Süper Lig'de 18 maça çıkan Serdar Gürler 4 gol, 6 asistlik performans sergiledi.

Erling Haaland'da dananın kuyruğu kopuyor! Real Madrid mi, Barcelona mı, Manchester City mi?