• 2 Mayıs 2022 Pazartesi 10:50
  • |
  • Son Güncelleme:

Şenol Güneş, Trabzonspor'u kutladı: Haklı ve büyük başarı

A Milli Futbol Takımı ve Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden Şenol Güneş, Spor Toto Süper Lig'in 2021-2022 sezonu şampiyonu olan Trabzonspor'u yayımladığı mesaj ile kutladı.

AA
%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F,+Trabzonspor%E2%80%99u+kutlad%C4%B1:+Hakl%C4%B1+ve+b%C3%BCy%C3%BCk+ba%C5%9Far%C4%B1

Eski A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Spor Toto Süper Ligi'nin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor'u tebrik etti.

Geçmiş yıllarda Trabzonspor'u da çalıştıran Güneş, yaptığı yazılı açıklamada, bordo-mavili takımın topladığı puanlarla şampiyonluğunu garantileyerek, haklı ve büyük bir başarının sahibi olduğunu belirtti.

Rıdvan Dilmen'den sürpriz "yabancı kuralı" çıkışı! Fenerbahçe detayı...

Güneş, açıklamasında "Söz konusu başarının gerçekleşmesinde emeği geçen başta başkan Sayın Ahmet Ağaoğlu olmak üzere yönetim kurulunu, takımın sevk ve idaresinden sorumlu teknik direktör Sayın Abdullah Avcı ile heyetini, sahada alın terleriyle emek veren futbolcuları, tüm personeli, kulüp çalışanlarını, taraftarları ve camiayı tebrik ediyor, ülkemizi uluslararası arenada da en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancımı vurgulamak istiyorum." ifadelerine yer verdi.

İsmail Kartal'a yeni görev! Ne teknik direktörlük, ne de sportif direktörlük...

Şenol Güneş tüm futbolseverlerin, Türk futbol ailesinin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayarak; sağlıklı, mutlu, huzurlu, fair-play ve barış ruhu çerçevesinde nice bayramları birlikte yaşamayı temenni etti.

Levent Tüzemen'den Burak Elmas'a uyarı: Sakın yapma!

Galatasaray'a transfer yasağı şoku!