• 10 Aralık 2021 Cuma 10:04
  • |
  • Son Güncelleme:

Şenol Güneş Beşiktaş'ı açıkladı! Sergen Yalçın sonrası anlaşma sağlandı mı?

Sergen Yalçın ile yollarını ayılan Beşiktaş'ta teknik direktör arayışı başladı. Beşiktaş'ın ilk aday olarak düşündüğü Şenol Güneş'ten ilk açıklama geldi. İşte Şenol Güneş'in sözleri...

Fanatik
%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99%C4%B1+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1%21;+Sergen+Yal%C3%A7%C4%B1n+sonras%C4%B1+anla%C5%9Fma+sa%C4%9Fland%C4%B1+m%C4%B1?

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından akıllara ilk olarak Şenol Güneş geldi. Siyah-beyazlı takımda daha önce çalışan ve Ahmet Nur Çebi ile arasının iyi olduğu bilinen Şenol Güneş, bu ihtimalin ardından açıklama yaptı.

Son olarak Milli Takım'ı çalıştıran ve şu an boşta olan Şenol Güneş, sezon ortasında bir takımı almak istemediğini duyurdu.

69 yaşındaki deneyimli teknik adam, yaptığı açıklamada "Başkanla dostluğumuz baki. Ama sezon ortasında Beşiktaş ya da bir başka kulüpte çalışmak istemiyorum. Yeni sezona kadar dinleneceğim. Beşiktaş'a da Sergen'e de hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Bu arada sosyal medyada Beşiktaşlı tartaftarların bir bölümü Şenol Güneş'in dönme ihtimaline olumlu yaklaşırken, bir bölümü ise karşı çıktı.

Öte yandan siyah-beyazlı yöneticiler, teknik direktör arayışlarına hız verdi. Fenerbahçe derbisi öncesinde bir isimle anlaşılması için görüşmeler başladı.