• 20 Şubat 2022 Pazar 16:28
  • |
  • Son Güncelleme:

Şampiyonluk heyecanı tüm Trabzon'u sardı: Büyükşehir Belediyesi'nden ilginç destek!

Trabzonspor'un şampiyonluk heyecanı tüm şehri sardı... Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen lider Trabzonspor'da tüm şehir şampiyonluğa kenetlenmiş durumda. Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon'daki tüm trafik ışıklarını görsel olarak güncelleyerek kırmızı ışığa; o senen, sarı ışığa; bu sene ve yeşil ışığa da; kupa fotoğraflarını ekledi. Büyükşehir Belediyesi'nin bu hareketi şehirde pozitiflikle karşılandı.

61saat
%C5%9Eampiyonluk+heyecan%C4%B1+t%C3%BCm+Trabzon%E2%80%99u+sard%C4%B1:+B%C3%BCy%C3%BCk%C5%9Fehir+Belediyesi%E2%80%99nden+ilgin%C3%A7+destek%21;

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde Trabzonspor'a trafik ışıklı destek geldi. Büyükşehir Belediyesi şehirdeki tüm ışıkları sembollerle süsledi.

61saat'in haberine göre; Süper Lig'de zirvenin sahibi Trabzonspor, hedefi olan şampiyonluğa adım adım yaklaşırken şehirde ise coşku erken başladı. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı'nın önerisi sonrasında Trabzon'da trafik ışıklarında görsel düzenlemesine gidildi.

İlk etapta Faroz civarında birkaç ışıkta düzenleme gerçekleşirken Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Zorluoğlu, "Şehrimiz uzunca bir sene sonra şampiyonluğa yeniden hazırlanıyor. Bu coşkuyu her köşesinde, her sokağında, her caddesinde görmek mümkün Trabzon'un. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi bu şampiyonluğu en iyi şekilde, barış ve huzur içerisinde ama çok coşkulu kutlamak üzere gereken hazırlıklara başladık. Bir taraftan bayraklarımızın siparişini verdik, önümüzdeki haftalarda gelecekler. Bir taraftan çeşitli ışıklandırma, süslemelere hazırlanıyoruz." dedi.

Zorluoğlu, "Bir taraftan da dün biraz biraz ortaya çıkan ama yarından sonra bütün ışıklarda uygulamasını göreceğiz trafik lambalarındaki o sene bu sene ve kupa görseli çok ilgi çekti. Şehrimizde bütün ışıklarımızı ona çevireceğiz ve son maçımıza kadar böyle devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.